Vybavto.eu

Blížiace sa kurzy
Vybavto.eu

Cieľom projektu je, aby ľudia neplatili zbytočne veľa peňazí za tovary a služby, ktoré sú vo väčšine prípadov zbytočne a umelo predražené.

 

Ako to celé začalo?

 

Myšlienkou založiť tento projekt som sa začal zaoberať pred dvoma rokmi. V tom čase som si chcel kúpiť nové turistické topánky. Po návšteve obchodu som si našiel také, ktoré mi sedeli ako uliate. Presne o takých som celý čas sníval. Problém bol v tom, že stáli 120 eur a ja som si ich nemohol dovoliť, ani keby som veľmi chcel.

 

Žena bola v tom čase na materskej dovolenke s našim malým synčekom. Práce veľa a peňazí málo. Určite to sami veľmi dobre poznáte. Našťastie som pri odchode z predajne narazil na môjho známeho, ktorý mi ponúkol, že mi na tieto topánky vybaví zľavu. Budú ma stáť len 45 € a nie 120 €. Tak som si ich s veľkou radosťou kúpil a ušetril som 75 €. Tie som mohol investovať do detskej výbavy pre nášho syna.

 

Od vtedy mi v hlave vŕtala jediná myšlienka:

 

„Aká by to bola škoda, keby som ho vtedy nestretol?“

Topánky by som si buď nekúpil vôbec, alebo kúpil o 75 € drahšie. To by bolo úplne zbytočné. Po viacerých takýchto výhodných nákupoch som sa rozhodol, že založím internetovú stránku, aká na Slovensku ešte nie je.

 

Budem pomáhať ľuďom, aby zbytočne neplatili veľa peňazí za tovary a služby, ktoré sú vo väčšine prípadov umelo predražené.

 

Komu projekt pomôže?

 

Projekt pomôže obidvom stranám. Predávajúcim aj kupujúcim. Kupujúci ušetrí na nákupe tovaru alebo služby. Predávajúci sa ľahko dostane k väčšiemu množstvu zákazníkov.

 

Ako si to predstaviť?

 

1. Máte tetu, ktorá pečie koláče na rôzne príležitosti, ako sú - svadby, kary, oslavy? – Projekt jej pomôže predať viacej koláčov.

2. Chcete prekvapiť priateľku a ísť s ňou do solárka, ale je to pre vás príliš drahé? – Opýtajte sa niekoho, či vám vie vybaviť lacnejšie vstupy.

3. Viete, kde sa dajú kúpiť turistické topánky a kto vám ich vybaví o 75 eur lacnejšie?

 

Ja už viem a pevne verím, že tento projekt pomôže aj vám.

Pridáte sa do FB skupiny Vybavto.eu - vybavuj, zarábaj, šetri. ?

  • áno( 67% )
  • nie( 33% )

Počet hlasovaní: 9

banner-468x60-4.jpg

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Marek Kupec Marek Kupec
Volám sa Marek. Už 5 rokov pracujem vo firme, ktorá sa zaoberá energetikou. Zakladám projekt Vybavto.eu - vybavuj, zarábaj, šetri. Založil som aj skupinu na FB s rovnomenný názvom.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť