Pomôžme si navzájom s projektom Vybavto.eu

Blížiace sa kurzy

Veľa ľudí má tendenciu ľutovať seba a aj celú situáciu na Slovensku. Stále nie je dostatok roboty, peňazí a očividne ani pozitívneho zmýšľania a chuti zmeniť to prostredníctvom vlastných síl. Pritom riešenie máme priamo pred sebou! Ak aj vy patríte k šikovným ľuďom, ktorí veria, že privyrobiť sa dá aj vlastným úsilím a radi by ste privítal i lepšie ceny produktov či služieb, tento článok je presne pre vás! A ak k tomu všetkému máte chuť zlepšiť aj celkovú situáciu u nás, odporúčame prečítať aspoň dvakrát. Len tak, pre istotu :;o)

Dokáž, že na to máš.

 

Ukáž všetkým a predovšetkým sám sebe, že más na viac než len sťažovať sa. Staň sa aj ty súčasťou projektu vybavto.eu, kde môžeš ponúknuť to, v čom si naozaj dobrý a o čom vieš, že dokážeš spraviť minimálne tak kvalitne, ako najaté firmy a to dokonca za ľudskú cenu! Podpor tak celé Slovensko a buď súčasťou tejto zmeny. Aj týmto malým krokom môžeš presvedčiť ostatných o tom, že sme skvelá krajina s potenciálom neustáleho rozvíjania sa. Oddištancuj sa od skeptikov a ukáž, čo vieš!

 

Nechceme od teba peniaze, počiatočnú investíciu ani nič podobné. Len kúsok z tvojho voľného času, plné vrece entuziazmu a chtíč posunúť svoj život a krajinu o niečo ďalej.

 

Ako to funguje?

 

Tento projekt má pomôcť všetkým stranám – kupujúcim, predávajúcim a tak povediac aj Slovensku. Šikovní ľudia tu môžu prezentovať svoje schopnosti a zručnosti za dostupnú cenu. Kupujúci budú šťastní, že si nemusia najímať drahú firmu, ale zoženú to, čo potrebujú rýchlejšie a lacnejšie. Navyše tak podporia malých či väčších predajcov. Pýtate sa, v čom je háčik? Nuž...niektoré firmy začnú byť nervózne z toho, že ich predražené služby alebo produkty ľudia začínajú odmietať.

 

Pripojte sa aj vy k skvalitňovaniu a sprístupňovaniu služieb na našom území a privyrobte si ľahko a jednoducho z pohodlia domova! Nezabúdajte, že byť ľudským sa dá aj zadarmo!

Páči sa Vám animované video k projektu?

  • ÁNO( 88% )
  • NIE( 13% )

Počet hlasovaní: 8

ZATIAĽ FUNGUJEME NA FB V SKUPINE VYBAVTO.EU – vybavuj, zarábaj, šetri.

O DOKONČENÍ WWW STRÁNKY VÁS BUDEME INFORMOVAŤ.

4
Super článok
4
0
0
Nič moc
O autorovi
Marek Kupec Marek Kupec
Volám sa Marek. Už 5 rokov pracujem vo firme, ktorá sa zaoberá energetikou. Zakladám projekt Vybavto.eu - vybavuj, zarábaj, šetri. Založil som aj skupinu na FB s rovnomenný názvom.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť