ENPLUG: Najlepšia sociálna aplikácia pre biznis úspešná aj na Slovensku

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Technológia ENPLUG, ktorá premení akýkoľvek display, TV alebo projektor na interaktívny marketingový nástroj je k dispozícii aj na Slovenskom trhu.

 

Po tom, čo sa spoločnosť ENPLUG stala jedným z najrýchlejšie rastúcich startupov v USA, začal Enplug ponúkať svoje služby aj v Európe.

 

ENPLUG Europe sa v priebehu 10 mesiacov zo sídla v Bratislave rozrástol o zastúpenie v Českej republike, Rakúsku, Poľsku, Španielsku, Belgicku a ďalších európskych krajinách.

Veľmi sa tešíme z ocenenia, ktoré naša aplikácia získala. Utvrdzuje nás v tom, že sme na európsky trh doniesli špičkovú technológiu, ktorá pomáha našim zákazníkom s rozvojom a posilnením ich biznisu v aktuálne najatraktívnejšom marketingovom prostredí sociálnych médií,“ povedal Rastislav Brenčič, zakladateľ a CEO Enplug Europe.

Na prestížnom oceňovaní najlepších biznis aplikácií, ktoré v Kalifornii organizuje spoločnosť Regalix, porota zložená z odborníkov z oblasti marketingového priemyslu, vyhodnotila aplikáciu ENPLUG ako najlepšiu v kategórii Social Apps za rok 2014.

 

Medzi 180 nominovanými aplikáciami boli produkty spoločností z celého sveta vrátane Adidas, Motorola, AutoCAD, AT&T, Cisco, Symantec a mnohí ďalší.

 

Technológia ENPLUG je k dnešnému dňu v Európe nasadená v desiatkach prevádzok a bola súčasťou niekoľkých podujatí, ako napríklad TEDx Praha a Bratislava, Deň otvorených dverí SND, Telekom Night Run a ďalších.

 

Nárast viditeľnosti (reach) a zapojenia (enagagement) sa v pohyboval v priemere nad 500%.

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť