Sociálna sieť Instagram - aplikácie a príslušenstvo olloclip

Blížiace sa kurzy

Sociálnu sieť s fotografiami Instagram pozná väčšina mladých ľudí. Pre tých, čo ju ešte nepoznajú, je tu video, ktoré vám ju priblíži. Naopak pre tých, čo ju poznajú mám zopár tipov na aplikácie pre fotenie, natáčanie videí, úpravu fotografií a zaujímavé príslušenstvo olloclip optika 4v1, ktoré vám umožní pridať k Vášmu iPhone 5/5S, 6/6S, 6 Plus/6S Plus alebo Samsung GALAXY S5 štyri objektívy.

 

Všetko podstatné je povedané vo videu, tak sa tu nebudem zbytočne rozpisovať a oberať vás o čas. Ak sa vám video bude páčiť, dajte mu na YouTube palec hore, prípadne sa prihláste na odber môjho YouTube kanálu peterrakvica. Za každý palec hore a odber vopred ďakujem.

 

V prípade, že máte tiež nejaký tip na aplikáciu na fotenie, natáčanie videa, alebo úpravu fotografií, tak sa oň podeľte dole v komentároch či už na YouTube pod videom alebo na iamcool.sk pod týmto článkom. Rád si danú aplikáciu vyskúšam.

Olloclip je rýchlo pripojiteľný objektív pre Váš iPhone 5/5S, 6/6S 6 Plus/6S Plus a Samsung GALAXY S5

Olloclip je rýchlo pripojiteľný objektív pre Váš iPhone 5/5S, 6/6S 6 Plus/6S Plus a Samsung GALAXY S5

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť