Päť najlepších online hier roku 2017

Blížiace sa kurzy

Aké online herné tituly budú v roku 2017 patriť medzi populárne? Ktoré sa oplatí si vyskúšať?

 

Rok čo rok prichádzajú vývojári s novými hrami. Väčšina z nich síce po čase zapadne prachom a stanú sa „retrami“, no niektoré sa povýšia nad ostatné, začnú ich hrať státisíce až milióny a stanú sa kultami, ku ktorým sa hráči neustále vracajú a to aj s odstupom niekoľkých rokov od ich vydania. Dnes vám predstavíme päť hier, ktoré patria vo svojich kategóriách medzi tie najzaujímavejšie.

 

RuneScape

RuneScape si za šestnásť rokov existencie zahrali desiatky miliónov hráčov a patrí čo sa počtu hráčov týka k najväčším MMORPG hrám. K popularite tejto hry prispelo predovšetkým to, že hra jednoducho nenudí, je spoločenská, kreatívna a umožňuje hráčom široké možnosti herného vyžitia. Hráči môžu plniť misie, bojovať alebo sa len tak prechádzať rozsiahlym svetom Gielinoru. 

 

Heartstone

Jedným zo skokanov posledných rokov je kartová hra Heartstone, ktorá si za tri roky od svojho vzniku získala srdcia desiatok miliónov hráčov. Využíva postavy známe zo sveta World of Warcraft a medzi eŠportami jednoducho nemá konkurenciu. Heartstone je zároveň mimoriadne populárny medzi celebritami a inými športovcami, vďaka čomu si získava ďalších a ďalších hráčov.

 

Mega Moolah

Keď sa povie progresívne online hracie automaty, tak tým, ktorí ich hrajú sa okamžite vybaví automat Mega Moolah. 26-ročnému britskému vojakovi sa práve na Mega Moolahu podarilo pred rokom a pol vyhrať jackpot v hodnote skoro osemnásť miliónov eur. A o niečo podobné sa dennodenne pokúšajú aj ďalší hráči. Hru nájdeme napríklad v ponuke Slovákmi často navštevovaného EUcasina

 

League of Legends

Online hry majú posledných päť rokov jediného kráľa, volá sa League of Legends. Každý mesiac si túto hru zapne neuveriteľných sto miliónov užívateľov, čo je o niekoľko desiatok miliónov viac, než má druhá najpopulárnejšia online hra. A nič nenasvedčuje tomu, že v roku 2017 zažije League of Legends akýkoľvek ústup zo svojej slávy. Ba práve naopak, mohla by získať ďalšie milióny hráčov.

 

Counter Strike: Global Offensive

Na steame by ste nenašli veľa populárnejších hier, než je Counter Strike: Global Offensive. Counter Strike je samo o sebe značka a záruka kvality. Hoci štvrtá z CS-hier nemala práve explozívny nástup, počet hráčov rok od roku narastá a práve rok 2017 by mohol znamenať jej etablovanie medzi najlepšími online hrami. Prekvapenie by to určite nebolo, veď je to predsa Counter Strike.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť