Klasická televízia je prežitok, alternatíva môže byť internetová televízia naplno.tv

Blížiace sa kurzy

Asi ste už počuli o slávnych menách slovenskej youtube scény - Gogo, Expl0ited, Selassie. Hráči a vlogeri na plný úväzok. Pravdepodobne ste už narazili aj na YouTuberky, ktoré sa deň za dňom líčia, aby ukázali iným ženám triky na skrášlenie. Existujú aj špecializované YouTube kanály o technologických novinkách, motivačné videá alebo videá o hraní počítačových hier. Jedna vec tieto zdroje informácií spája. Ich divák má do 25 rokov, pravdepodobne býva u rodičov a ešte stále študuje.

 

Kde nájdu videoobsah ľudia vo veku 25 - 40 rokov? Túto dieru na trhu zašije veľkou záplatou nový YouTube kanál naplno.tv. V obsahu, tvorenému pre zrelé publikum, bude online televízia predstavovať zaujímavé miesta a lokality, ktoré sa oplatí navštíviť a vidieť. Prinesie netradičný pohľad na hrady a iné pamiatky, otestuje reštaurácie, ukáže ranče, farmy a prírodné krásy.

 

Z videí sa na príkladoch z praxe dozviete, že bežné aktivity a činnosti stoja omnoho viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Zistíte, že založiť firmu nie je lacné, že robiť v podnikaní klientom ústupky sa vám predraží a vaša poistka nie je vždy istotou.

 

Uvidíte v názorných a detailných videách, ako naplno využiť švajčiarsky nožík, ako vyrobiť z krabice na topánky projektor a prečo je dobré mať v prírode survival paracord náramok prežitia. V obsahu internetovej televízie nájdete aj predstavenie zaujímavých technologických hračiek.

 

Jeden klasik povedal:

Skromnosť a mlčanlivosť sú vynikajúce predpoklady pre dobrý rozhovor.

V naplno.tv sa v rozhovoroch vystriedajú zaujímaví hostia - cestovatelia, blogeri, majitelia firiem, ľudia, ktorí našli silu a postavili sa osudu čelom.

Oficiálne spustenie online televízie naplno.tv je naplánované na prvý januárový deň roku 2017. Už dnes je však na facebook stránke naplno.tv spustená súťaž o tri PowerBanky značky xtorm. Ak jednu z nich vyhráte, využijete ju pri kempovaní, turistike, dlhej ceste autom. Teda pri každej činnosti, kde nemáte v dosahu elektrickú zásuvku a potrebujete dobiť energiu vo vašich mobilných telefónoch, tabletoch alebo notebookoch. Vo videu nižšie sa dozviete, ako sa súťaže zúčastniť.

Internetová televízia naplno.tv sa bude venovať témam, ktoré zaujmú diváka v produktívnom veku, ale aj mladých podnikateľov, domácich kutilov alebo fanúšikov technológií. Toto publikum sa pravdepodobne prekrýva s vašou cieľovou skupinou, ktorú chcete osloviť svojimi službami alebo produktom. Využite možnosť mať vo videách naplno.tv reklamný spot. Viac informácií získate na stránke Reklama a kontakt.

Aby ste o žiadne video z produkcie naplno.tv neprišli, staňte sa odberateľom youtube kanála naplno.tv, kliknutím na tento odkaz. Budete prví, kto sa dozvie o novom videu.

3
Super článok
3
0
0
Nič moc
O autorovi
Naplno.tv Naplno.tv
Internetová televízia naplno.tv - videá na tému “Kam ísť”, “Koľko to stojí”, “Video-návody" a “Rozhovory”. Pravidelne prinášame videá, vďaka ktorým budete žiť naplno.

* Kam ísť - tipy na výlety a na zaujímavé miesta
* Koľko to stojí - finančná realita, koľko stoja bežné činnosti
* Video-návody - recenzie produktov a návody na použite/využitie
* Rozhovory - so zaujímavými ľudmi
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť