Kde nakupovať knihy v angličtine a bez poštovného

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Ak máte radi knihy v angličtine, mate 3 veľké výhody:

 

1. Nečakáte na preklad do slovenčiny alebo češtiny

 

Je to veľká výhoda, lebo niekedy preklad knihy do slovenčiny alebo češtiny trvá ozaj dlho. Občas sa ho ani nedočkáme. Mnoho zaujímavých kníh, ktoré by ste si rád prečítali sa jednoducho ani nepreložia. Jednoducho vydavateľ vyhodnotí knihu pre náš trh ako nezaujímavú.

 

2. Knihy v angličtine bez poštovného!

 

Tento bod je vlastne dôvod, prečo som sa rozhodol písať tento článok. Kníhkupectvo Bookdepository.com, s ktorým mám už bohaté skúsenosti ponúka lacné knihy v angličtine a iných jazykoch (spolu asi 9 miliónov kníh).

 

Najlepšie je ale to, že knihu vám pošlú zvyčajne do 14 pracovných dní aj na Slovensko a to bez poštovného a balného. Platíte teda iba za cenu knihy! Nie je potrebné plniť žiaden cenový limit pri objednávke. Nemusíte teda objednávať niekoľko kníh napríklad za 50 EUR aby ste mali poštovné zdarma. Preto môžte spokojne objednať tento týždeň knihu za pár EUR a tá vám príde bez poštovného. Budúci mesiac si môžte objednať knihu ďalšiu.

 

3. Knihy v angličtine sú lacnejšie

 

Samozrejme anglicky hovoriaci trh je podstatne ale podstatne väčší ako ten náš. Knihy sa teda dokážu predávať za nižšie ceny a aj napriek tomu vydavateľstvo dokáže zarobiť. Pokiaľ chce vydavateľstvo vydať preklad knihy u nás, bude musieť cenu knihy prispôsobiť trhu. A teraz nemám namysli kúpnu silu trhu. Jednoducho ak chcete zarobiť na tak malom trhu, musíte tak trocha zvýšiť ceny aby ste dokázali zarobiť alebo aspoň pokryť svoje náklady.

 

Samozrejme si môžte kúpiť čítačku kníh a budete mať knihy ešte lacnejšie a poštovné už nebudete riešiť nikdy. To ale v prípade, ak si odopriete rozbaľovanie obálky, v ktorej na vás čaká nová voňavá kniha.

15
Super článok
15
2
2
Nič moc
O autorovi
Lukáš Mikulaško Lukáš Mikulaško
Som online podnikateľ a marketér.

Momentálne rozbieham digitálnu agentúru ContentPress

Zaujímam sa o osobný rast, sociálne siete a online marketing.

Napísal som e-book o budovaní osobnej značky "Značka si TY!
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Matt
Matt, 04.03.2016 o 14:53
neodporucam, drahe!!!
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť