Servis mobilov: Na čo by ste si mali pri jeho výbere dať pozor?

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Chystáte sa dať svoj mobilný telefón do opravy? Ak plánujete svoje zariadenie zveriť do rúk servisných technikov, mali by ste im dôverovať. Dať svoj telefón do servisu nie je len tak. Čo by ste mali považovať za prioritné?

 

Aké sú recenzie na servis, do ktorého plánujete zariadenie dať?

 

Je veľmi dôležité zistiť, čo hovoria o servise jeho zákazníci. Keď zadáte do vyhľadávača jeho názov, čo vám vyskočí? Sú to pozitívne reakcie zákazníkov a hodnotenia, v ktorých uvádzajú servis ako spoľahlivé miesto?

 

Nemusíte sa recenziami riadiť na sto percent, no mali by ste ich vnímať a rozhodnúť sa aj podľa nich. Nie je na škodu dozvedieť sa, ako boli spokojní vo vami vybranom servise mobilov iní zákazníci, prípadne na čo sa máte pripraviť. 

 

Používa servis originálne náhradné diely?

 

Zverte svoj telefón do servisu, ktorý používa len originálne náhradné diely, značkové typy, vďaka ktorým vám bude zariadenie opäť fungovať, ako má. Spoľahlivý servis mobilov ponúka na svoje opravy aj záruku, rovnako tak na vymenený náhradný diel.

 

Môžete si tak byť istí, že váš mobil bude opäť fungovať ako hodinky. Dbajte tiež na to, aby opravu vykonávali profesionáli a dlhoroční odborníci.

 

Aká je doba opravy?

 

Dobrý autorizovaný servis má presne vymedzenú dobu opravy, ktorú dodržiava a zákazníci sa na ňu môžu spoľahnúť. Dnes už nie je problém nechať si telefón opraviť na počkanie, niektoré servisy dokonca ponúkajú aj možnosť, že prídu za vami na vybraté miesto, ktoré vám vyhovuje.

 

A tomu sa hovorí, služby na nezaplatenie. Pozrite si ponuku servisov a vyberte si taký, ktorý vám ponúka excelentné služby a ešte niečo navyše.

 

Aké ďalšie výhody ponúka servis oproti konkurencii?

 

Informujte sa o možnostiach vami vybraného servisu a zodpovedzte si na základné otázky, ktoré sme uviedli. Tiež si zistite, či sa dá v servisnom stredisku, prípadne servisnom aute platiť platobnou kartou a či sú na stránke uvedené presné ceny jednotlivých výkonov.

 

Niektoré servisy ponúkajú aj možnosť zaslať pokazený telefón kuriérom a počas troch dní vám ho vrátia späť ako nový. Využite možnosti servisov mobilov a nechajte si vaše zariadenie opraviť renomovaným servisom, ktorý ponúka tie najlepšie služby na trhu.

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť