Zviditeľnite sa a publikujte reklamné články na iamcool.sk

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
PR článok na iamcool.sk

Využite možnosť publikovať reklamné články a umiestniť bannerovú reklamu na stránky portálu iamcool.sk

 

Nižšie sa dočítate o tom, aké možnosti reklamy vám portál iamcool.sk prináša. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

 

1. PR článok

 

 • Vloženie odkazov do aktuálnych alebo pripravovaných článkov, cena za jeden link 5 EUR bez DPH (minimálny počet objednaných odkazov sú 2). 
 • Uverejníme vami dodaný PR článok (s úvodným obrázkom o minimálnych rozmeroch 1920x400 px) s 3 odkazmi na Váš web, blog alebo e-shop za cenu 30 EUR bez DPH.
 • Napísanie PR článku našim copywriterom je 30 EUR bez DPH (vrátane dodaného úvodného obrázku) plus uverejnenie 30 EUR bez DPH. V článku môžu byť vložené 2-5 odkozov, ktoré budú linkovať na Váš web, blog alebo e-shop.
 • Natočíme s Vami video rozhovor, prípadne video recenziu na Váš produkt za cenu 150 EUR bez DPH (vrátane úvodného textu k rozhovoru alebo video recenzii, úvodného obrázku) plus uverejnenie 30 EUR bez DPH. V článku môžu byť vložené 2-5 odkazov, ktoré budú linkovať na Váš web, blog alebo e-shop. Príplatok 50 EUR bez DPH v prípade potreby vycestovania za Vami ďalej ako 50 km od mesta Trenčín.

 

2. Bannerová reklama

 

 • v pravom stĺpci stránky (rozmer banneru 300x300 px), viditeľná na všetkých stránkach a vo všetkých článkoch a kurzoch 300 EUR/rok, 180 EUR/polrok, 100 EUR/štvrťrok.
 • v článkoch (rozmer 728x90 px), na začiatku každého článku (pod blížiacimi sa kurzami) 300 EUR/rok, 180 EUR/polrok, 100 EUR/štvrťrok.
 • v článkoch (rozmer 728x90 px), na konci každého článku (pod hodnotením článku) 300 EUR/rok, 180 EUR/polrok, 100 EUR/štvrťrok.
 • v článkoch (rozmer 486x60 px), pod formulárom na pridanie komentáru v každom článku (pod políčkom Komentár/Reakcia) 200 EUR/rok, 120 EUR/polrok, 75 EUR/štvrťrok.
 • v kurzoch (rozmer 486x60 px), na začiatku každého kurzu (pod tlačítkom Prihlásiť sa na termín len za) 150 EUR/rok, 90 EUR/polrok, 50 EUR/štvrťrok.
 • v kurzoch (rozmer 728x90 px), na konci každého kurzu (pod hodnotením kurzu) 150 EUR/rok, 90 EUR/polrok, 50 EUR/štvrťrok.
 • v kurzoch (rozmer 486x60 px), pod formulárom na pridanie komentáru v každom kurze (pod políčkom Komentár/Reakcia) 150 EUR/rok, 90 EUR/polrok, 50 EUR/štvrťrok.

 

Všetky vyššie uvedené ceny sú bez DPH. Spoločnosť MANDRA, s.r.o, ktorá je prevádzkovateľom portálu iamcool.sk je platca DPH, takže na všetky uvedené ceny bude pripočítaná DPH vo výške 20%. Ceny sú orientačne a v prípade záujmu je možné sa dohodnúť aj na iných cenových podmienkach, všetko záleží od množstva a doby spolupráce.

 

Nebránime sa ani iným formám spolupráce, napríklad bartrovej - Vaše produkty a služby do súťaží pre našich autorov, lektorov a čitateľov výmenou za vyššie uvedené formy reklamy.

 

Pre ďalšie možnosti reklamy nás neváhajte kontaktovať

Pozrite sa, tiež akú máme na stránkach iamcool.sk návštevnosť za posledných 90 dní.

2
Super článok
2
1
1
Nič moc
O autorovi
Lukáš Mikulaško Lukáš Mikulaško
Som online podnikateľ a marketér.

Momentálne rozbieham digitálnu agentúru ContentPress

Zaujímam sa o osobný rast, sociálne siete a online marketing.

Napísal som e-book o budovaní osobnej značky "Značka si TY!
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť