Vyhodnotenie súťaže: Pokorte hranicu 3000 čítaní článku

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Máme pre Vás vyhodnotenie súťaže: Pokorte hranicu 3000 čítaní a my odmeníme prvých 5 autorov, ktorých články prekročia 3000 čítaní.

 

17.3.2015 sme vyhlásili súťaž s názvom "Pokorte hranicu 3000 čítaní článku". Do súťaže boli zaradené všetky články publikované od 17.3.2015 do 31.4.2015. Do 31.5.2015 sme sledovali čítanosť u súťažných článkov a teraz Vám prinášame vyhodnotenie.

Knihy do súťaže

O ČO SA SÚŤAŽILO?

 

Súťažili ste o knižky, ktoré nám venovala spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje informačno-vzdelávací portál iamcool.sk, informačno-technologický portál pda.sk a taktiež internetové obchody eshop.pda.sk a susenemaso.sk.

 

VÝHERCOVIA

 

Do súťaže sa zaradilo 14 článkov, z ktorých v sledovanom období prekročil v hranicu 3000 čítaní len jeden.

 

Článok sa stal zároveň článkom s najvyššou čítanosťou v histórii iamcool.sk15 vecí, ktoré nedlhujete nikomu (aj keď si myslíte, že áno) - autor Will.i.am - 62 339 čítaní

 

Srdečne gratulujeme :-)

Radi by sme poďakovali všetkým autorom článkov, ktorí sa zúčastnili našej súťaže a prispeli tak hodnotným obsahom na portáli iamcool.sk. Ďakujeme.

 

A samozrejme ďakujeme aj všetkým našim čitateľom, bez ktorých by naša súťaž nemala svojho víťaza. Ďakujeme. Tiež vám ďakujeme za vašu aktivitu pri hodnotení článkov (palec hore), vďaka ktorej sa majú autori článkov možnosť zlepšovať. Nebojte sa zanechať svoj komentár pod článkom ak sa vám niečo páči alebo nepáči, prípadne ak sa chcete autora niečo opýtať.

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Martina Škrabanová Martina Škrabanová
Asistentka v maklérskej a softwérovej spoločnosti, rada čítam, tvorím, cestujem, rozširujem si obzor...
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť