Videá na YouTube kanáli iamcool.sk. Programová štruktúra a harmonogram publikovania videí

Blížiace sa kurzy
Peter Rakvica - spoluzakladateľ informačno vzdelávacieho portálu iamcoool.sk

Radi by sme prostredníctvom YouTube kanálu iamcoolsk rozšírili náš obsah aj o pohyblivé obrázky so zvukom.

Prostredníctvom ktorých by sme vám radi priblížili informačno-vzdelávací portál iamcool.sk. Na čo, ktorý blok slúži, ako sa s ním pracuje a ako ho viete využiť vo svoj prospech.

Či už budovaním svojej osobnej značky, zviditeľnením svojho blogu, web-stránky, prípadne e-shopu, alebo predajom svojich kurzov, školení, workshopov a predajom svojich copywritting článkov.

 

Ale nebudem predbiehať, o tom budú až ďalšie videá, kde sa budem venovať každému jednému bloku (časti), z ktorých sa skladá portál iamcool.sk a v ktorých podrobne preberiem možnosti jednotlivých častí.  

 

Tentokrát som pre vás urobil informačné video, ktoré nájdete nižšie pod textom. Dozviete sa v ňom o čom všetkom plánujeme robiť videá a kedy ich budeme publikovať na YouTube kanáli iamcool.sk. Video má len niečo málo cez 3 minúty, tak verím, že sa vám ho podarí dopozerať až dokonca ;o).

V prípade, že sa vám video páčilo, tak mu môžete dať palec hore. Bude to pre mňa feedback, že sa vám náš počin páči a že čas vynaložený na túto aktivitu má zmysel. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber nášho YouTube kanálu iamcoolsk, nezmeškáte tak žiadne naše video.

 

Ak vás čokoľvek ohľadne iamcool.sk zaujíma, tak svoje otázky napíšte buď do komentáru priamo pod video na YouTube alebo do komentáru pod článok. Keď sa otázok nahromadí dostatočné množstvo, tak sa pokúsim na ne odpovedať prostredníctvom bonusového videa.

 

Ďakujem za pozretie videa a za každú vašu reakciu naň.

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť