SÚŤAŽ: Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Knihy do súťaže na iamcool.sk

Keďže posledná súťaž s názvom "Napíš článok a vyhraj cool klávesnicu" na iamcool.sk mala úspech, o čom hovoria výsledky súťaže v článku "Vyhodnotenie súťaže: Napíš článok a vyhraj cool klávesnicu", rozhodli sme sa pre vás pripraviť jej obdobu, ale tentokrát odmeníme všetkých, ktorí dodajú požadovaný počet článkov a samozrejme aj najčítanejšie články.

 

Trvanie súťaže

 

Súťaž začína dnes 15.12.2014 a bude trvať do soboty 28.02.2015 (vrátane), čo je bezmála celých 11 týždňov. Súťaž vyhodnotíme 01.03.2015.

 

 

Podmienky súťaže

 

Prvých 9 autorov článkov, ktorí v danom období zverejnia na iamcool.sk svoje články, bude odmenených jednou z troch knižiek podľa vlastného výberu. Po vypublikovaní svojho piateho článku napíše autor do komentáru pod týmto článkom názov knižky, o ktorú má záujem. Musí ale sledovať v komentároch, či daná knižka je ešte voľná. V prípade, že nie je, tak si musí vybrať jednu z tých, ktorá bude voľná.

 

Knihy do súťaže na iamcool.sk

Knihy do súťaže na iamcool.sk

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Knižky do súťaže nám venovala spoločnosť GOLD & SILVER INTERNATIONAL, s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový obchod zlatestriebro.sk, ktorý má v ponuke investičné zlato, investičné striebro, platinu a brilianty.

 

Okrem toho vyhodnotíme za dané obdobie aj dva články, ktoré budú mať v sledovanom období najväčšiu čítanosť. Dva najčítanejšie články budú odmenené tým, že ich autori získajú ultra tenkú klávesnicu značky Rapoo. Autor najčítanejšieho článku však nemusí spĺňať podmienku, že v sledovanom období zverejnil na iamcool.sk 5 článkov. Klávesnicu kľudne môže vyhrať aj autor, ktorý pridal v sledovanom období len jeden článok.

 

Klávesnice nám do súťaže venovala spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje informačno-technologický portál pda.sk, ktorého súčasťou je aj internetový obchod eshop.pda.sk s kvalitným značkovým príslušenstvom pre smartfóny, tablety, netbooky a notebooky.

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Ceny do súťaže

 

Prvých 9 autorov, ktorí publikujú na iamcool.sk 5 článkov si môžu vybrať z nasledovných kníh:

 

  • CO neSMÍTE VĚDĚT! - Michael Morris, počet kusov 2x
  • RUCE PRYČ od této knihy! - Jan van Helsing, počet kusov 3x
  • BIZNIS 21. STOROČIA - Robert T. Kiyosaki, počet kusov 4x

 

Autori dvoch najčítanejších článkov dostanú ultra tenké klávesnice značky Rapoo:

 

  • Bezdrôtová ultra tenká klávesnica Rapoo E2800P s dotykovým Touchpadom, 1. miesto
  • Bluetooth ultra tenká klávesnica Rapoo E6100, 2. miesto

Pravidlá súťaže a tipy

 

Pridať článok môže každý návštevník stránky, ktorý sa registroval na iamcool.sk. Ako sa registrovať na iamcool.sk nájdete v článku "Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk", kde je aj video návod s postupom. Článok môže byť na akúkoľvek tému, v ktorej sa cítite byť dobrí. Takže to nemusí byť len na témy, ktoré sa aktuálne nachádzajú na iamcool.sk. Článok s video návodom "Ako pridať článok na iamcool.sk" by vám mal pomôcť s vytváraním vášho článku.

 

Vo vašich článkoch môžete niektoré slová alebo slovné spojenia linkovať na váš blog, web alebo e-shop a získať tak hodnotný spätný link a samozrejme zvýšiť aj návštevnosť. Okrem toho vďaka vašim článkom publikovaných na iamcool.sk si budujete svoju osobnú značku a referencie.

 

Týmto by som vás chcel upozorniť na to, aby ste všetky obrázky, ktoré budete vkladať do článku, ako aj úvodný obrázok, vkladali len voľne šíriteľné alebo vaše vlastné. Dnes, keď má skoro každý už smartfón s fotoaparátom, by to nemal byť veľký problém.

 

Po tom, ako dostanete od nás informáciu o publikovaní článku, mu môžete pomôcť v čítanosti tak, že ho buď z našich sociálnych sietí Facebook, Twitter, LinkedIn alebo Google+ budete zdieľať alebo ho môžete postnúť sami na vaše sociálne siete.

 

Týmto vám celý tím iamcool.sk želá veľa nápadov na skvelé články, kreativitu a tiež rýchle prsty a dobrú klávesnicu.

8
Super článok
8
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť