SÚŤAŽ: Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Knihy do súťaže na iamcool.sk

Keďže posledná súťaž s názvom "Napíš článok a vyhraj cool klávesnicu" na iamcool.sk mala úspech, o čom hovoria výsledky súťaže v článku "Vyhodnotenie súťaže: Napíš článok a vyhraj cool klávesnicu", rozhodli sme sa pre vás pripraviť jej obdobu, ale tentokrát odmeníme všetkých, ktorí dodajú požadovaný počet článkov a samozrejme aj najčítanejšie články.

 

Trvanie súťaže

 

Súťaž začína dnes 15.12.2014 a bude trvať do soboty 28.02.2015 (vrátane), čo je bezmála celých 11 týždňov. Súťaž vyhodnotíme 01.03.2015.

 

 

Podmienky súťaže

 

Prvých 9 autorov článkov, ktorí v danom období zverejnia na iamcool.sk svoje články, bude odmenených jednou z troch knižiek podľa vlastného výberu. Po vypublikovaní svojho piateho článku napíše autor do komentáru pod týmto článkom názov knižky, o ktorú má záujem. Musí ale sledovať v komentároch, či daná knižka je ešte voľná. V prípade, že nie je, tak si musí vybrať jednu z tých, ktorá bude voľná.

 

Knihy do súťaže na iamcool.sk

Knihy do súťaže na iamcool.sk

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Knižky do súťaže nám venovala spoločnosť GOLD & SILVER INTERNATIONAL, s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový obchod zlatestriebro.sk, ktorý má v ponuke investičné zlato, investičné striebro, platinu a brilianty.

 

Okrem toho vyhodnotíme za dané obdobie aj dva články, ktoré budú mať v sledovanom období najväčšiu čítanosť. Dva najčítanejšie články budú odmenené tým, že ich autori získajú ultra tenkú klávesnicu značky Rapoo. Autor najčítanejšieho článku však nemusí spĺňať podmienku, že v sledovanom období zverejnil na iamcool.sk 5 článkov. Klávesnicu kľudne môže vyhrať aj autor, ktorý pridal v sledovanom období len jeden článok.

 

Klávesnice nám do súťaže venovala spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje informačno-technologický portál pda.sk, ktorého súčasťou je aj internetový obchod eshop.pda.sk s kvalitným značkovým príslušenstvom pre smartfóny, tablety, netbooky a notebooky.

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Ceny do súťaže

 

Prvých 9 autorov, ktorí publikujú na iamcool.sk 5 článkov si môžu vybrať z nasledovných kníh:

 

  • CO neSMÍTE VĚDĚT! - Michael Morris, počet kusov 2x
  • RUCE PRYČ od této knihy! - Jan van Helsing, počet kusov 3x
  • BIZNIS 21. STOROČIA - Robert T. Kiyosaki, počet kusov 4x

 

Autori dvoch najčítanejších článkov dostanú ultra tenké klávesnice značky Rapoo:

 

  • Bezdrôtová ultra tenká klávesnica Rapoo E2800P s dotykovým Touchpadom, 1. miesto
  • Bluetooth