Súťaž: Pokorte hranicu 3000 čítaní článku.

Blížiace sa kurzy
Knihy do súťaže

Nedávno skončila súťaž s názvom "Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica" a keďže mala úspech - svedčia o tom výsledky súťaže v článku "Vyhodnotenie súťaže: Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica" - pripravili sme pre vás novú súťaž. 

Pokorte hranicu 3000 čítaní a my odmeníme prvých 5 autorov, ktorích články prekročia 3000 čítaní.

 

TRVANIE SÚŤAŽE

 

Súťaž začína dnes 17.3.2015 a bude trvať do štvrtka 30.4.2015 vrátane. Súťaž budeme sledovať až do 31.5.2015, aby mali šancu aj tie články, ktoré budú publikované 30.4.2015. Vyhodnotenie bude 01.06.2015.

PODMIENKY SÚŤAŽE

 

Prvých 5 autorov článkov, ktoré budú publikované v danom období a prekročia hranicu 3000 čítaní, bude odmenených jednou z 5 knižiek podľa vlastného výberu. Keď čítanosť prekročí 3000, napíše autor do komentáru pod týmto článkom názov knižky, o ktorú má záujem. Musí ale sledovať v komentároch, či je daná knižka ešte voľná. V prípade, že nie je, tak si musí vybrať jednu z tých, ktorá bude voľná.

 

Knižky do súťaže nám venovala spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje informačno-vzdelávací portál iamcool.sk, informačno-technologický portál pda.sk a taktiež internetové obchody eshop.pda.sk a susenemaso.sk.

CENY DO SÚŤAŽE

 

Autori víťazných článkov si môžu vybrať z nasledovných kníh:

 

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE A TIPY

 

Pridať článok môže každý návštevník stránky, ktorý sa registroval na iamcool.sk. Ako sa registrovať na iamcool.sk nájdete v článku "Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk", kde je aj video návod s postupom. Článok môže byť na akúkoľvek tému, v ktorej sa cítite byť dobrí. Takže to nemusí byť len na témy, ktoré sa aktuálne nachádzajú na iamcool.sk. Článok s video návodom "Ako pridať článok na iamcool.sk" by vám mal pomôcť s vytváraním vášho článku.

 

Vo vašich článkoch môžete niektoré slová alebo slovné spojenia linkovať na váš blog, web alebo e-shop a získať tak hodnotný spätný link a samozrejme zvýšiť aj návštevnosť. Okrem toho vďaka vašim článkom publikovaných na iamcool.sk si budujete svoju osobnú značku a referencie.

 

Týmto by sme vás chceli upozorniť na to, aby ste všetky obrázky, ktoré budete vkladať do článku, ako aj úvodný obrázok, vkladali len voľne šíriteľné alebo vaše vlastné. Dnes, keď má skoro každý už smartfón s fotoaparátom, by to nemal byť veľký problém.

 

Týmto vám celý tím iamcool.sk želá veľa nápadov na skvelé články, kreativitu a tiež rýchle prsty a dobrú klávesnicu.

8
Super článok
8
0
0
Nič moc
O autorovi
Martina Škrabanová Martina Škrabanová
Asistentka v maklérskej a softwérovej spoločnosti, rada čítam, tvorím, cestujem, rozširujem si obzor...
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť