Súťaž: „Kniha a pochúťka za 2 články pre iamcool.sk“

Dnes 16.10.2015 sa mala končiť súťaž „Kniha a pochúťka za 2 články pre iamcool.sk“, ale keďže sme zatiaľ rozdali len 3 knihy (dve z nich sú už odoslané novým majiteľom:-)), rozhodli sme sa, že Vám ešte dáme šancu získať zvyšné 2 zaujímavé knihy.

 

Ktoré sú ešte k dispozícii si skontrolujte v komentároch pod článkom, ale aj nižšie v článku, a keď splníte podmienku 2 publikovaných článkov, napíšte do komentáru aj svoj výber.

 

TRVANIE SÚŤAŽE

 

Súťaž začala 25.9..2015 a bude trvať do nedele 25.10.2015 vrátane. Vyhodnotenie bude 26.10.2015.

 

PODMIENKY SÚŤAŽE

 

Prvých 5 autorov, ktorí budú publikovať v danom období 2 články, bude odmenených jednou z 5 knižiek podľa vlastného výberu. Keď autor zverejní svoj druhý článok, napíše do komentáru pod týmto článkom názov knižky, o ktorú má záujem. Musí ale sledovať v komentároch, či je daná knižka ešte voľná. V prípade, že nie je, tak si musí vybrať jednu z tých, ktorá bude ešte voľná. Čo sa týka publikovaných článkov – každý článok musí mať dĺžku aspoň jednej A4, nesmie byť komerčného charakteru a musí byť na tému, ktorá bude prínosom pre našich čitateľov.

 

Súťaží sa o knihy a pochúťku sušené mäso

 

Knihy do súťaže nám venovala spoločnosť GOLD & SILVER INTERNATIONAL, s.r.o., ktorá predáva investičné zlato a striebro.

 

Pochúťku sušené mäso nielen na mlsanie k čítaniu – balíček sušeného mäska – venovala spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje informačno-vzdelávací portál iamcool.sk, informačno-technologický portál pda.sk, blog o investovaní, bankovníctve a poisťovníctve InvestičnýBlog.sk a taktiež internetové obchody eshop.pda.sk a susenemaso.sk.

Investičné zlato a striebro

Investičné zlato a striebro

Jerky, Beef Jerky a iné druhy sušeného mäsa a rýb

Jerky, Beef Jerky a iné druhy sušeného mäsa a rýb

Autori, ktorí ako prví zverejnia svoje články, si môžu vybrať z nasledovných kníh:

 

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE A TIPY

 

Pridať článok môže každý návštevník stránky, ktorý sa registroval na iamcool.sk. Ako sa registrovať na iamcool.sk nájdete v článku "Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk", kde je aj videonávod s postupom. Článok môže byť na akúkoľvek tému, v ktorej sa cítite byť dobrí a ktorá bude prínosom pre našich čitateľov. Takže to nemusí byť len na témy, ktoré sa aktuálne nachádzajú na iamcool.sk. Článok s videonávodom "Ako pridať článok na iamcool.sk" vám pomôže s vytváraním vášho článku. Oba články a videá sú síce robené na predchádzajúcu verziu iamcool.sk, ale teraz je to jednoduchšie a veľmi podobné.

 

Taktiež by sme Vás chceli upozorniť na to, aby ste všetky obrázky, ktoré budete vkladať do článku, ako aj úvodný obrázok, vkladali len voľne šíriteľné alebo vaše vlastné. Dnes, keď má skoro každý už smartfón s fotoaparátom, by to nemal byť veľký problém.

 

Týmto vám celý tím iamcool.sk želá veľa nápadov na skvelé články, kreativitu a tiež rýchle prsty a dobrú klávesnicu.

6
Super článok
6
0
0
Nič moc
O autorovi
Martina Škrabanová Martina Škrabanová
Asistentka v maklérskej a softwérovej spoločnosti, rada čítam, tvorím, cestujem, rozširujem si obzor...
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Barbora Simaskova
Barbora Simaskova, 04.10.2015 o 09:45
Ruce pryč od této knihy :)
Matej Hákač
Matej Hákač, 12.10.2015 o 14:44
Obchodování na komoditních trzích, prúvodce spekulanta
Janka Chytráčková
Janka Chytráčková, 16.10.2015 o 20:26
Biznis 21. Storočia ĎAKUJEM :)
Peter Sagan
Peter Sagan, 23.10.2015 o 01:15
Investujte do zlata a stříbra – Michael Maloney
Ďakujem :)
Jaroslav Vomáčka
Jaroslav Vomáčka, 25.10.2015 o 09:04
No tak ja by som si vzal Tú poslednú - Proroctví :)
Ďakujem
Peter Rakvica
Peter Rakvica, 30.10.2015 o 21:48
Ste na FB? Ak áno pridajte si ma medzi priateľov. Hľadal som Vás ale nenašiel. Rád by som Vás pridal do skupiny autorov na FB. Ďakujem.
Peter Rakvica
Peter Rakvica, 30.10.2015 o 21:46
Gratulujem všetkým výhercom k výhre a ďakujem v mene celého kolektívu iamcool.sk za Vami dodané skvelé články. Ako sa Vám páčili knižky? Chutilo Vám sušené mäso?
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť