Súťaž: „Kniha a pochúťka za 2 články pre iamcool.sk“

Blížiace sa kurzy

Dnes 16.10.2015 sa mala končiť súťaž „Kniha a pochúťka za 2 články pre iamcool.sk“, ale keďže sme zatiaľ rozdali len 3 knihy (dve z nich sú už odoslané novým majiteľom:-)), rozhodli sme sa, že Vám ešte dáme šancu získať zvyšné 2 zaujímavé knihy.

 

Ktoré sú ešte k dispozícii si skontrolujte v komentároch pod článkom, ale aj nižšie v článku, a keď splníte podmienku 2 publikovaných článkov, napíšte do komentáru aj svoj výber.

 

TRVANIE SÚŤAŽE

 

Súťaž začala 25.9..2015 a bude trvať do nedele 25.10.2015 vrátane. Vyhodnotenie bude 26.10.2015.

 

PODMIENKY SÚŤAŽE

 

Prvých 5 autorov, ktorí budú publikovať v danom období 2 články, bude odmenených jednou z 5 knižiek podľa vlastného výberu. Keď autor zverejní svoj druhý článok, napíše do komentáru pod týmto článkom názov knižky, o ktorú má záujem. Musí ale sledovať v komentároch, či je daná knižka ešte voľná. V prípade, že nie je, tak si musí vybrať jednu z tých, ktorá bude ešte voľná. Čo sa týka publikovaných článkov – každý článok musí mať dĺžku aspoň jednej A4, nesmie byť komerčného charakteru a musí byť na tému, ktorá bude prínosom pre našich čitateľov.

 

Súťaží sa o knihy a pochúťku sušené mäso

 

Knihy do súťaže nám venovala spoločnosť GOLD & SILVER INTERNATIONAL, s.r.o., ktorá predáva investičné zlato a striebro.

 

Pochúťku sušené mäso nielen na mlsanie k čítaniu – balíček sušeného mäska – venovala spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje informačno-vzdelávací portál iamcool.sk, informačno-technologický portál pda.sk, blog o investovaní, bankovníctve a poisťovníctve InvestičnýBlog.sk a taktiež internetové obchody eshop.pda.sk a susenemaso.sk.

Investičné zlato a striebro

Investičné zlato a striebro

Jerky, Beef Jerky a iné druhy sušeného mäsa a rýb

Jerky, Beef Jerky a iné druhy sušeného mäsa a rýb

Autori, ktorí ako prví zverejnia svoje články, si môžu vybrať z nasledovných kníh:

 

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE A TIPY

 

Pridať článok môže každý návštevník stránky, ktorý sa registroval na iamcool.sk. Ako sa registrovať na iamcool.sk nájdete v článku "Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk", kde je aj videonávod s postupom. Článok môže byť na akúkoľvek tému, v ktorej sa cítite byť dobrí a ktorá bude príno