Priebežné vyhodnotenie súťaže: Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica

Vážení autori,

 

naša súťaž "Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica" bude už onedlho končiť a tak sme pre vás pripravili priebežné výsledky. Ako sami vidíte niektorým stačí publikovať už len dva články a pánovi Saganovi dokonca len jeden na získanie knihy.

 

V súťaži o klávesnice (dva najčítanejšie články pridané v období súťaže) už tiež máme pár favoritov (v tabuľke nižšie označení modrou farbou). Veď posúďte sami a zabojujte o hodnotné výhry.

Vyhodnotenie súťaže

Priebežné vyhodnotenie súťaže "Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica" k 20.2.2015 - 21:00

Pre osvieženie pamäte pripájam podmienky súťaže a samozrejme aj ceny, o ktoré súťažite. Na nasledovnom linku nájdete článok s vyhlásením samotnej súťaže "SÚŤAŽ: Za dodaný obsah kniha, za najčítanejší článok klávesnica".

 

Trvanie súťaže 

 

Súťaž začala 15.12.2014 a pôvodne mala trvať do soboty 28.02.2015 (vrátane), ale rozhodli sme sa predĺžiť uzávierku až na pondelok 12:00, takže máte ešte 6 dní. Budeme brať do úvahy aj články, ktoré odovzdáte v pondelok 2.3.2015 do 12:00 a budú schválené editorom, aj keď ešte nebudú publikované.

Súťaž vyhodnotíme v pondelok po 16:00.

 

Podmienky súťaže

 

Prvých 9 autorov článkov, ktorí v danom období zverejnia na iamcool.sk svoje články, bude odmenených jednou z troch knižiek podľa vlastného výberu. Po vypublikovaní svojho piateho článku napíše autor do komentáru pod týmto článkom názov knižky, o ktorú má záujem. Musí ale sledovať v komentároch, či daná knižka je ešte voľná. V prípade, že nie je, tak si musí vybrať jednu z tých, ktorá bude voľná.

Knihy do súťaže na iamcool.sk

Knihy do súťaže na iamcool.sk

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Klávesnice do súťaže na iamcool.sk

Knižky do súťaže nám venovala spoločnosť GOLD & SILVER INTERNATIONAL, s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový obchod zlatestriebro.sk, ktorý má v ponuke investičné zlatoinvestičné striebro, platinu a brilianty.

 

Klávesnice Rapoo nám do súťaže venovala spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje informačno-technologický portál pda.sk, ktorého súčasťou je aj internetový obchod eshop.pda.sk s kvalitným značkovým príslušenstvom pre smartfóny, tablety, netbooky a notebooky.

 

Ceny sú naozaj zaujímavé, tak neváhajte a publikujte.

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Martina Škrabanová Martina Škrabanová
Asistentka v maklérskej a softwérovej spoločnosti, rada čítam, tvorím, cestujem, rozširujem si obzor...
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť