Priebežné poradie v súťaži: Napíš článok a vyhraj cool klávesnicu

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
Bezdrôtová solárna klávesnica Logitech k760

Od vyhlásenia súťaže s názvom "Napíš článok a vyhraj cool klávesnicu" ubehol už mesiac. Súťaž sa začala 1.10.2014 a bude trvať do konca mesiaca 30.11.2014. O výhercoch rozhodne celková čítanosť. Znamená to, že zo všetkých článkov, pridaných v sledovanom období (október a november), budú 4 najčítanejšie články odmenené vecnými cenami. Do súťaže je možné zapojiť sa kedykoľvek v priebehu súťažných mesiacov október a november. Ak ste sa ešte nezapojili, tak neváhajte, ešte stále je čas a práve váš článok môže byť tým víťazným.

 

Ako sa zapojiť do súťaže, koho odmeníme a ako zvýšiť svoje šance na výhru? Všetko nájdete v spomínanom článku "Napíš článok a vyhraj cool klávesnicu".

 

K dnešnému dňu sa do súťaže zapojili štyria autori so svojimi ôsmimi článkami s rôznymi žánrami a témami.

Poradie podľa čítanosti článkov je doposiaľ (k času zverejnenia tohto článku) za mesiac október nasledovné:

 

2253 - Najväčší mýtus psychológie, o ktorom nevieš a ničí tvoje šance na úspech - R. Jenčík

(článok uverejnený ako predposledný a má najväčšiu čítanosť, príklad toho, že ešte stále nie je neskoro pridať článok)

 

392 - Apple a jeho extrémne rýchla technická podpora - M. Bujko

 

389 - Mnemotechnické pomôcky - Grey

 

350 - S technológiou zabúdame základné zručnosti a schopnosti - S. Lesayová

 

305 - Ako si zapamätať mená, osoby a čísla - Grey

 

299 - Ako si pomocou psychológie nezabudnúť zapamätať aj bez diára - R. Jenčík

 

256 - Zvýšenie efektivity spánkom? Prečo nie! - Grey

 

162 - Vlastnosti, ktoré nám bránia v úspechu - S. Lesayová

Ultra tenká Bluetooth klávesnica s multi-Touchpadom Rapoo E9080

Najviac "páči sa mi" (palec hore) k dnešnému dňu získal článok "Najväčší mýtus psychológie, o ktorom nevieš a ničí tvoje šance na úspech" od autora R. Jenčíka a to celkovo 20 páči sa mi. V čítanosti je tento článok prvý najčítanejší.

 

V súťaži nie je nič zakázané. Autori článkov majú ešte možnosť poradie článkov zmeniť napríklad tým, že svoj/svoje články zazdieľajú na svojich sociálnych sieťach Facebook, Twitter alebo Google plus.

 

Do konca súťaže zostáva ešte celý mesiac november a môžu sa do súťaže zapojiť aj noví autori článkov. Možno práve tvoj článok prevalcuje čítanosťou doposiaľ uverejnené súťažné články. A ešte jedna maličkosť. Iamcool.sk nie je len o marketingu, internete a sociálnych sietiach. Veď cool sú aj články o varení, pečení, o príprave drinkov, o móde, športe a iných veciach, ktoré radi robíme. Tak neváhaj a pridaj článok o tom čo rád robíš, čomu sa venuješ a v čom si profík.

 

Pre nových autorov dávam do pozornosti aj Príručku autora, ktorá vás navedie ako pridať nový článok na iamcool.sk.

 

Touto cestou by som sa chcel poďakovať našim sponzorom eshop.pda.sk za klávesnice a upbook.sk za knihy venované do súťaže.

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Peter Rakvica
Peter Rakvica, 31.10.2014 o 22:43
Tie čísla s čítanosťou a poradie sa nám teda dnes pekne pomenili ;o)
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť