Prečo sa registrovať na Iamcool.sk

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Vďaka jednoduchej registrácii a vyplneniu profilu na iamcool.sk získate niekoľko výhod oproti neregistrovaným užívateľom.

 

Vlastný COOL profil

 

Máte možnosť nahrať si Vašu vlastnú fotografiu (avatar), vyplniť si profil (Vaše bio) a doplniť linky na sociálne siete, aby sa s Vami užívatelia vedeli spojiť. Súčasťou profilu je aj odkaz na Váš osobný blog, web alebo eshop.

 

Získate možnosť komentovať články a príspevky od ostatných užívateľov 

 

Jednou z výhod registrácie je možnosť vyjadriť svoj názor na články a komentáre k článkom od ostatných užívateľov, v blízkej budúcnosti na kurzy, služby a fotografie ostatných užívateľov.

 

Buďte informovaní o novinkách na iamcool.sk

 

Priamo na stránkach iamcool.sk a prostredníctvom newsletteru Vás budeme informovať o novinkách, ktoré sa Vás týkajú, súvisia s Vašou osobou, Vašim obsahom, Vami zadanými kritériami sledovania obsahu, kategórií, tém alebo činnosťou autorov a lektorov. 

 

Sledujte zaujímavých ľudí

 

Vďaka vlastnému účtu na iamcool.sk dokážete sledovať aktivitu užívateľov, autorov (neskôr lektorov, ľudí ponúkajúcich služby a fotografov), ktorí Vás zaujímajú a budete tak stále informovaní o ich aktivitách, tvorbe a zaujímavom obsahu.

 

Prihláste sa na odber obsahu, ktorý Vás zaujíma

 

Iamcool.sk Vás nemá v pláne otravovať novinkami, ktoré pre Vás nie sú zaujímavé. Ako registrovaný užívateľ máte možnosť vybrať a vyskladať si kategórie, témy a prispievateľov, ktorí Vás skutočne zaujímajú. A pokiaľ pribudne článok alebo kurz na tému, ktorá Vás zaujíma, určite Vám táto informácia neunikne.

 

To najlepšie až nakoniec.

 

Staňte sa tvorcom obsahu na iamcool.sk

 

Registrácia je nakoniec nevyhnutnou podmienkou v prípade, ak sa chcete stať tvorcom obsahu ako autor článkov alebo v blízkej budúcnosti ako lektor, copywriter či fotograf. Momentálne ešte nie sú všetky tieto služby spustené, no aktívne na ich príprave a spustení pracujeme.

 

Ak sa teda chcete vzdelávať, tvoriť obsah alebo učiť ostatných niečo, v čom ste dobrí a samozrejme aj zarábať na Vašom know-how a Vašej tvorbe pomocou iamcool.sk, registrácia a vlastný účet je nevyhnutnosťou.

 

Výhody, ktoré Vám účet na iamcool.sk ponúka určite stoja za to, čo myslíte?

Máte svoj vlastný účet na iamcool.sk?

  • Áno, už som sa registroval( 47% )
  • Zatiaľ nie, ale mám to v pláne( 37% )
  • Počkám si až na spustenie všetkých služieb iamcool( 16% )

Počet hlasovaní: 19

30
Super článok
30
5
5
Nič moc
O autorovi
Lukáš Mikulaško Lukáš Mikulaško
Som online podnikateľ a marketér.

Momentálne rozbieham digitálnu agentúru ContentPress

Zaujímam sa o osobný rast, sociálne siete a online marketing.

Napísal som e-book o budovaní osobnej značky "Značka si TY!
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť