Prečo písať články pre iamcool.sk

Písanie článkov je dnes snáď tou najjednoduchšou a najľahšou formou ako predať svoje myšlienky, nápady, postrehy a vedomosti širokým masám ľudí, ktorí o to majú záujem.

 

Rád by som Vám práve prostredníctvom tohto článku predstavil niekoľko dôvodov, prečo publikovať články práve na iamcool.sk

 

Vybudujte si svoju značku

 

Aj vďaka písaniu a publikovaniu Vašich myšlienok a know-how dávate ľuďom hodnotu, ktorú v budúcnosti určite ocenia. Vďaka kvalitným a pravidelným článkom postupom času vzbudíte u ľudí dôveru vo Vašu profesionalitu a odbornosť.

 

Vyberte si tému, o ktorej máte čo povedať a hovorte o nej vo forme článkov. Poskytnite ľuďom skutočné hodnotné informácie, ktoré im pomôžu riešiť ich problémy a uľahčia im ich život. Až potom sa dokážete skutočne predať a ľudia budú ochotní zúčastniť sa Vašich kurzov a školení a radi Vám za Vaše znalosti zaplatia.

 

Podporte svoje kurzy

 

V článkoch môžete Vašim čitateľom pripomenúť Vaše skúsenosti a znalosti z Vášho oboru. Môžete písať o Vašich hodnotných kurzoch alebo a o tom, čo nového ste sa dozvedeli a na čom pracujete. Jednoducho sa pomocou článkov predajte a pozvite ľudí na Vaše kurzy.

 

Využite silu Iamcool.sk

 

Staňte sa členom komunity ľudí, ktorí sa chcú vzdelávať a zároveň vzdelávajú iných ľudí. Vzdelávanie sa je nikdy nekončiaci proces a kde inde by Vás mali nájsť ak nie na iamcool.sk.

 

V budúcnosti bude táto sieť synonymom pre vzdelávanie tou najpríjemnejšou formou a zdrojom informácií pre širokú verejnosť. Využite túto silu a potenciál projektu iamcool.sk a začnite budovať svoju značku, skúsenosti a zoznam záujemcov o Vaše kurzy už dnes a to písaním článkov.

 

Svoje články môžete samozrejme zdieľať komunitou Vašich známych a priateľov. No nezabúdajte opäť na iamcool.sk. Záleží nám na tom, aby ste sa dostali do povedomia a ľudia si Vaše hodnotné články čítali. Preto sa budeme snažiť Váš obsah dostať k našim fanúšikom na sociálnych sieťach.

 

Zhrňme si to

 

Kedy sa mi teda oplatí publikovať obsah na iamcool.sk

 

  • Ak sa chcem zviditeľniť online
  • Ak sa chcem podeliť o svoje hodnotné informácie
  • Ak sa chcem predať ako odborník na danú tému
  • Ak chcem podporiť predaj svojich kurzov na iamcool.sk
  • Ak chcem predávať svoje služby, články a fotografie prostredníctvom iamcool.sk

 

Samozrejme na publikovanie článkov pre iamcool.sk je potrebné byť registrovaný užívateľ. O tom, prečo sa registrovať som písal v mojom predchádzajúcom článku Prečo sa registrovať na iamcool.sk.

 

Už sa teším na Vaše zaujímavé články :)

21
Super článok
21
0
0
Nič moc
O autorovi
Lukáš Mikulaško Lukáš Mikulaško
Som online podnikateľ a marketér.

Momentálne rozbieham digitálnu agentúru ContentPress

Zaujímam sa o osobný rast, sociálne siete a online marketing.

Napísal som e-book o budovaní osobnej značky "Značka si TY!
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť