Michaela Michelová - blogerka a autorka 5-tich najčítanejších článkov na iamcool.sk v roku 2016

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Pozrite si video vizitku najčítanejšej autorky článkov na iamcool.sk v roku 2016. Michaela Vám prezradí nielen niečo o sebe, ale aj o tom prečo sa rozhodla písať články na tému Som hrdý Slovák, Človek človeku a na ďalšie zaujímavé témy.

 

Ak ste registrovaní na iamcool.sk, tak profil MIchaela Michelová na iamcool.sk, nájdete po kliknutí na predchádzajúci link. Michaelu môžete sledovať aj na sociálnej sieti Facebook pod menom hrdaslovenka.

 

V prípade, že sa Vám video páči, tak ho zdieľajte. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber YouTube kanálu iamcool.sk, ďakujeme.

40
Super článok
40
1
1
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Pavol Kolárik
Pavol Kolárik, 17.01.2017 o 00:01
Keď čítam Michaeline blogy vždy sa mi pripomenú slávne časy štúrovcov, ktorí milovali svoju vlasť, slovenskosť a Slovanstvo. Lebo ku čomu sa mám hlásiť ak nie k idei slovanskéj vzájomnosti. Pochádzam z obce Madunice, kde pôsobil Ján Holý významný národovec a jeho Selánky, ktoré písal v nádhernom prostredí hája Mlíč,pod košatým dubom boli oslavou prírody i slovanstva. A to sú aj moje korene. Aj Michaeline korene, ktoré tak často a zo srdcom otvára vo svojich článkoch. A povzbudzuje. Viem, že nie som sám, kto má rád tento kúsok sveta a to ma obrodzuje a odhodláva stále sa utiekať do tajomstiev a hĺbín vlastnej duše a identity.
Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť