Kto môže publikovať článok na iamcool.sk a aký to bude mať pre autora prínos?

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Nebudem tu vypisovať ďalekosiahle texty, keď je všetko podstatné povedané nižšie vo videu.

 

Tu je len 10 bodov, prečo sa oplatí publikovať článok na iamcool.sk:

 

  • Ak sa chcete zviditeľniť na internete
  • Ak chcete budovať svoju osobnú značku online
  • Ak sa chcete podeliť so svojimi skúsenosťami, vedomosťami alebo svojim príbehom
  • Ak ste odborník na nejakú tému a chcete aby sa o Vás vedelo
  • Ak máte kurz na iamcool.sk a chcete ho viacej zviditeľniť
  • Ak máte svoj blog, web-stránku alebo e-shop a chcete ho zviditeľniť
  • Ak máte svoj blog, web-stránku alebo e-shop a chcete získať na svoju stránku kvalitný odkaz 
  • Ak máte svoj blog, web-stránku alebo e-shop a chcete byť lepšie indexovaný vo vyhľadávaní na Google na určité slová alebo slovné spojenia
  • Ak máte len potrebu niečo napísať
  • Ak chcete niekedy len niečo vyhrať (na iamcool.sk sú často súťaže o knihy, príslušenstvo k mobilným zariadeniam, aj teraz prebieha súťaž: „Kniha a pochúťka za 2 články pre iamcool.sk“)

Ak sa vám video páčilo, tak ho zdieľajte alebo mu dajte palec hore. Ak sa chcete niečo ohľadne sekcie blog opýtať, tak neváhajte a svoju otázku napíšte buď pod video do komentárov na YouTube alebo tu priamo do komentárov pod článkom.

A vopred ďakujem za prihlásenie sa na odber YouTube kanálu iamcoolsk.

 

Informácie o tom ako publikovať na iamcool.sk článok komerčného charakteru a tiež informácie pre reklamné a PR agentúry nájdete na stránke Reklama a PR články.

 

Touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým autorom, ktorí k dnešnému dňu publikovali svoj článok v sekcii blog na iamcool.sk a prispeli tak ku kvalitnému a jedinečnému obsahu portálu iamcool.sk.

 

Veľké ďakujeme od celého tímu portálu iamcool.sk a tešíme sa na vaše ďalšie skvelé články.

3
Super článok
3
1
1
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť