Iamcool.sk v číslach

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Vzdelávaco-informačný portál iamcool.sk je určený všetkým vám, ktorí sa zaujímate o dianie v online svete.

Sme radi, že sa vzdelávate (nielen v škole) a radi sa aj o svoje dosiahnuté vzdelanie a schopnosti delíte s ostatnými, čo nám prejavujete prostredníctvom vašich kurzov a článkov. Píšete o témach, ktoré ľudí zaujímajú a sú pre nich prínosom. Dávate čitateľom rôzne tipy, ako si prácu v určitej sfére uľahčiť. Jednoducho, vy všetci sa podieľate na tvorbe portálu iamcool.sk, čo si ceníme a sme vám za to nesmierne vďační.

Poďme sa ale teraz spoločne pozrieť na to, čo všetko vám portál iamcool.sk od svojho vzniku ponúkal a naďalej ponúka.

Vznik iamcool.sk

Vznik iamcool.sk

 

Portál iamcool.sk vo forme webovej stránky prvýkrát uzrel svetlo sveta začiatkom apríla 2014. Na Slovensku ide o ojedinelý projekt, ktorý vznikol za účelom poskytovania nových a hodnotných znalostí z online sveta. Buď cool s iamcool, to je výstižné heslo tohto projektu. Svoje miesto si tu nájde každý z vás, kto sa zaujíma o novinky z online sveta a nielen to. O svoje skúsenosti, tipy, nápady sa môžete podeliť s ostatnými, prostredníctvom vašich článkov. Stačí sa len zaregistrovať (samozrejme bezplatne), vyplniť si svoj profil na iamcool.sk a môžete prostredníctvom svojich článkov pracovať na budovaní si svojej osobnej značky. 

 

Návštevnosť stránky a fanúšikovia na sociálnych sieťach

 

Tak ako v prípade každého portálu, každej internetovej stránky, ani na iamcool.sk návštevnosť nenarastie z večera do rána. Všetko chce okrem zaujímavého obsahu aj čas. Nás však veľmi teší, že návštevnosť tejto stránky má stúpajúcu tendenciu. Za posledných 14 dní je to priemerne 296 unikátnych návštevníkov denne. Podrobnejšie informácie o návštevnosti stránky si viete pozrieť tu.

 

Portál iamcool.sk môžete sledovať na nasledovných sociálnych sieťach:

 

 • Facebook: doposiaľ 242 fanúšikov
 • Twitter: doposiaľ 65 sledujúcich
 • Google+: doposiaľ 29 sledujúcich
 • Instagram: doposiaľ 50 sledujúcich, 1884 fotiek má priradený hashtag #iamcoolsk
Články na iamcool.sk

Sekcia Blog

 

Ako prvú sme pre vás spustili sekciu Blog, ktorá spočíva nielen v tom, že si môžete články prečítať, ale ich aj pridávať. Do dnešného dňa sme zaznamenali 18 autorov, ktorí napísali minimálne jeden článok. Niektorí z vás už prispievajú pravidelne a budujú si tak svoje publikum. 

 

 • Kategórie článkov

 

Na portáli iamcool.sk sa nachádzajú rôznorodé typy článkov. Či už z oblasti manažmentu, marketingu, vzdelávania. Nájdete tu články aj o životnom štýle, rôznych aplikáciách, sociálnych sieťach a podobne. Doposiaľ máme vytvorených 15 kategórií a 1 podkategóriu, v ktorých sa nachádzajú zaujímavé články na danú tému.

 

 • Počet uverejnených článkov a ich čítanosť

 

Do dnešného dňa máme v spomínaných 15. kategóriách uverejnených spolu 73 článkov. Najviac článkov je zatiaľ napísaných na tému marketing (19 článkov).

 

Tri najčítanejšie články sú nasledovné:

 

 1. Ako získavať kontakty a budovať s nimi vzťahy - 3754 zobrazení
 2. Ako napísať dobrý životopis a motivačný list? - 3572 zobrazení
 3. Farby a ich úloha v marketingu - 3256 zobrazení

 

Doposiaľ je celková čítanosť článkov na úrovni 59 639 vzhliadnutí. Jeden uverejnený článok sa v priemere zobrazí 816-krát.

Kurzy na iamcool.sk

Sekcia Kurzy

 

Okrem čítania a pridávania článkov sa môžete vzdelávať, získať nové poznatky a skúsenosti aj z našich propagovaných kurzov. A nielen to. Pokiaľ ste v nejakej oblasti dobrý a radi sa o svoje schopnosti podelíte, môžete by lektorom a svoj kurz si vytvoriť. 

 

 • Spustenie sekcie kurzy

 

Od 1. augusta 2014 vám portál iamcool.sk ponúka možnosť vzdelávať sa aj prostredníctvom kurzov. Môžete sa prihlásiť na ľubovolný kurz a získať tak nové informácie, poznatky a skúsenosti o téme, ktorá vás zaujíma a chcete sa v nej zlepšiť.

 

 • Počet uverejnených kurzov a ich návštevnosť

 

Doposiaľ ste mali možnosť prihlásiť sa na 19 kurzov (vrátane tých stále aktuálnych). Prvý kurz, ktorého ste mali možnosť sa zúčastniť, bol FIREWALKING – Spáľte svoj STRACH pri 500°C!, uverejnený dňa 17. augusta 2014. 

Vzhľadom na to, že možnosť prihlásiť sa na kurz funguje len relatívne krátky čas, sme vďační za každého účastníka, ktorý kurz zabsolvoval. Do dnešného dňa sme zaznamenali dvoch z vás, ktorí sa kurzu podľa ich chuti aj reálne zúčastnili. Veríme, že zvyšovaním počtu zaujímavých kurzov sa bude počet absolventov kurzov len zvyšovať.

 

Budúcnosť iamcool.sk

 

Závisí predovšetkým od kvalitného a zaujímavého obsahu, ktorý bude lákadlom pre nových návštevníkov a užívateľov. Máte čo to povedať k našim témam, prípadne iným? Zaujímate sa o niečo netradičné? Alebo len radi píšete a dávate svoje dojmy na papier? Tak nech sa páči, portál iamcool.sk je určený práve vám. Tak sa ho nebojte obohatiť svojimi článkami. Aké to so sebou prináša výhody sa dozviete z tohto článku.

 

Už teraz sa tešíme nielen na váš obsah článkov, ale aj na nové kurzy, ktorých sa môžete nielen zúčastniť, ale ich aj pridávať.

4
Super článok
4
2
2
Nič moc
O autorovi
Silvia Lesayová Silvia Lesayová
Asistentka v investičnej a softvérovej spoločnosti, športová aktívno-pasívna nadšenkyňa, milovníčka zvierat a aj príležitostná copywriterka :-).
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť