Buď cool v tričku iamcool.sk. Za tri články tričko!

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.

Zdravím všetkých súčasných a tiež budúcich autorov článkov portálu iamcoool.sk.

 

Chcete byť ešte viac cool s iamcool.sk a chcete mať tričko iamcool.sk? Ste zvedavý, že aké tričko? Nájdete ho nižšie na fotke a tiež vo videu, v ktorom sú všetky potrebné informácie na získanie trička.

Buď cool v tričku iamcool.sk

Buď cool v tričku iamcool.sk

Radi Vám ho pošleme za 3 Vami napísané a odoslané články na editáciu. Články nesmú byť komerčného charakteru a musia mať pridanú hodnotu pre čitateľa. Téma článku je plne na Vašom výbere. Ak máte blog, stránku alebo si chcete spropagovať Váš profil na niektorej zo sociálnych sietí, tak samozrejme, že linky na uvedené, si tam dajte. Získate tak z Vášho článku na iamcool.sk kvalitný a hodnotný link na dané kľúčové slovo alebo slovné spojenie. V neposlednom rade sa pomocou Vašeho článku na iamcool.sk zviditeľňujete a budujete si tak svoju osobnú značku.

Články treba napísať v termíne od teraz do 31. júla 2016.

 

Po publikovaní Vášho článku na iamcool.sk a zdieľaní článku na sociálnych sietiach iamcool.sk treba, aby ste článok zdieľali u seba, na ktorejkoľvek sociálnej sieti.

Toto platí len pre prvý článok publikovaný na iamcool.sk, ale samozrejme, že nás poteší keď budete zdieľať u seba na sociálnych sietiach všetky Vaše články po ich publikovaní na iamcool.sk.

 

Do komentáru pod Váš prvý publikovaný článok na iamcool.sk treba napísať vašu veľkosť, výber farby trička a tiež či má byť s dlhým alebo krátkym rukávom (príklad: veľkosť M - Čierne s dlhým rukávom).

 

Všetky potrebné informácie o tom ako získať tričko "Som cool publikujem na iamcool.sk" nájdete vo videu nižšie.

Dámske tričká

Dáske outdoorové a športové tričká.

Keď tričko od nás dostanete, spravte fotku a dajte si ju na Instagram alebo na stenu na Facebooku. Nezabudnite na hashtag #iamcoolsk a názov Instagram účtu @iamcoolsk v prípade FB stránky @iamcoolslovensko, aby sme sa o tom dozvedeli a mohli danú fotku zdieľať u nás na Instagrame alebo FB stránke.

 

Tričiek máme vcelku dosť, tak sa nemusíte báť zdielať tento článok s videom ;o)

 

Okrem toho 31.7.2016 vylosujeme aj jedného muža a ženu, ktorý náš príspevok s týmto článkom zazdieľajú na sociálnej sieti Facebook, ktorým tiež pošleme naše tričko. Po tom ako príspevok zazdieľate ho nezabudnite komentovať, aby sme Vás na základe neho vedeli kontaktovať správou za účelom výberu trička, veľkosti a adresy na zaslanie trička. Daná osoba musí byť samozrejme fanúšikom našej Facebook stránky iamcoolslovensko.

3
Super článok
3
1
1
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť