Buď cool s iamcool.sk

Blížiace sa kurzy
Avatar iamcool

Vitajte priatelia!

 

Nový a ojedinelý projekt iamcool.sk na scéne slovenského internetu Vám prináša priestor, kde budete môcť čerpať nové a hodnotné znalosti z oblasti online sveta. Chcete si založiť vlastný blog? Využívať službu PayPal účtu? Poznáte už všetky výhody Google produktov a naplno ich využívate? Alebo chcete vedieť, ako si na slovenskom internete zarábať peniaze z pohodlia Vášho domova?

 

Projekt iamcool.sk spúšťame v niekoľkých fázach a v tej prvej Vám prinášame návody a popisy, ako užívať nástroje moderného online sveta a ako ich využiť vo svoj prospech. 

 

V ďalších dvoch fázach projektu vám prinesieme možnosť publikovať vlastné články a obsah na stránkach iamcool.sk, kde budete mať priestor podeliť sa o svoje hodnotné know-how a budovať tak svoju osobnú značku a dobré meno. Následne chceme spojiť ponuku a dopyt po skutočne kvalitných znalostiach a zručnostiach a vytvoriť tak priestor v podobne rôznych kurzov s osobným prístupom. 

 

Je už na Vás priatelia, či sa stanete tvorcom hodnotného obsahu a lektorom, alebo budete naplno využívať stránky iamcool.sk na moderné a pohodlné vzdelávanie.

 

 

Tím iamcool.sk

16
Super článok
16
0
0
Nič moc
O autorovi
Lukáš Mikulaško Lukáš Mikulaško
Som online podnikateľ a marketér.

Momentálne rozbieham digitálnu agentúru ContentPress

Zaujímam sa o osobný rast, sociálne siete a online marketing.

Napísal som e-book o budovaní osobnej značky "Značka si TY!
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť