Aký prospech môžete mať z publikovania článkov na iamcool.sk

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.

Nie každý z Vás vie, že na portáli iamcool.sk v sekcii blog môže publikovať takmer každý, kto má chuť niečo napísať, prípadne sa podeliť o nejaký zážitok vedomosť alebo skúsenosť. Je to naozaj jednoduché, stačí sa zaregistrovať vyplniť si svoj profil na iamcool.sk, pridať svoj prvý článok a odoslať ho na schválenie editorovi.

 

V podstate, každý si tu môže vytvoriť taký osobný blog a vyskúšať si či mu písanie pôjde a či ho to bude baviť, bez nutnosti si na začiatku zakladať vlastný blog, ktorý si vyžaduje okrem času aj nejaké tie investície. Blog na iamcool.sk môžu ale využiť aj blogeri a blogerky, ktorí už svoj blog prevádzkujú, tiež majitelia web stránok a e-shopv, YouTuberi a v neposlednom rade aj PR a reklamné agentúry.

 

Vo videu v článku sa dozviete, pre koho okrem čitateľov je teda vhodná sekcia blog na iamcool.sk a tiež aké články tu môže kto publikovať. Dozviete sa aj aký to bude mať pre Vás ako autora článku prospech. Okrem toho môžete od nás získať aj tričko.

Tričká iamcool.sk

Ak chcete byť cool v tričku iamcool.sk, tak dopozerajte video až dokonca a dozviete sa ako ho môžete od nás získať.

3
Super článok
3
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť