Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk

Avatar iamcool.sk

Okrem e-mailu a nicku pod ktorým budete na iamcool.sk pôsobiť nemusíte nič vypĺňať ak nechcete pridávať obsah

 

Byť registrovaný užívateľ na iamcool.sk má viaceré výhody. Pred tým, ako si o nich niečo povieme, tak je treba povedať, že pri registrácii od vás nevyžadujeme nič nezvyčajné, len e-mailovú adresu a váš nick, pod ktorým budete vystupovať.

 

Ak v budúcnosti neplánujete uverejňovať žiadne vaše články alebo kurzy, pomocou ktorých sa viete na iamcool.sk spropagovať a budovať si tak svoju osobnú značku a tiež hodnotné odkazy na svoj blog, stránky alebo e-shop, ďalšie informácie nie je potrebné vypĺňať.

Akú má výhodu registrácia na iamcool.sk? Čo tým môžem získať? Výhody registrácie

 

  • Možnosť pridávať komentáre pod článkom alebo pod kurzom a reagovať na komentáre druhých.
iamcool.sk - priddávanie komentárov

Možnosť pridať komentár na iamcool.sk

  • Budete vidieť v profile autora alebo lektora okrem profilovej fotografie, krátkeho bia autora, jeho štatistík a kurzov, aj linky na jeho sociálne siete, ak ich má pridané.
iamcool.sk - profil autora/lektora

Možnosť vidieť linky na sociálne siete autora/lektora.

  • Možnosť nastaviť si zasielanie newslettera pomocou tagov a kategórií a tiež možnosť byť informovaní o pridaných článkoch alebo kurzoch jednotlivých autorov a lektorov.
iamcool.sk - nastavenie newslettera

iamcool.sk - nastavenie newslettera pomocou tagov a kategórií

iamcool.sk - nastavenie newslettera

iamcool.sk - nastavenie newslettera, možnosť sledovania autora/lektora

  • Možnosť pridávať obsah formou článkov, vďaka ktorým si môžete budovať o sebe povedomie a získavať kvalitné linky na svoj blog, stránky alebo e-shop. Môžu to využívať aj PR agentúry v prípade, že pôjde o plne hodnotný obsah pre čitateľa (posúdi editor alebo administrátor).

 

  • Tiež možnosť pridávania kurzov, ktorými si okrem budovania svojej značky a odovzdávania vašich vedomostí nám ostatným môžete začať zarábať. Pridávať kurzy môžu aj spoločnosti živiace sa školeniami, kurzami a workshopmi, ktoré takto môžu zvýšiť počty účastníkov (za sprostredkovanie predaja si účtujeme 20% z ceny kurzu).