Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Avatar iamcool.sk

Okrem e-mailu a nicku pod ktorým budete na iamcool.sk pôsobiť nemusíte nič vypĺňať ak nechcete pridávať obsah

 

Byť registrovaný užívateľ na iamcool.sk má viaceré výhody. Pred tým, ako si o nich niečo povieme, tak je treba povedať, že pri registrácii od vás nevyžadujeme nič nezvyčajné, len e-mailovú adresu a váš nick, pod ktorým budete vystupovať.

 

Ak v budúcnosti neplánujete uverejňovať žiadne vaše články alebo kurzy, pomocou ktorých sa viete na iamcool.sk spropagovať a budovať si tak svoju osobnú značku a tiež hodnotné odkazy na svoj blog, stránky alebo e-shop, ďalšie informácie nie je potrebné vypĺňať.

Akú má výhodu registrácia na iamcool.sk? Čo tým môžem získať? Výhody registrácie

 

  • Možnosť pridávať komentáre pod článkom alebo pod kurzom a reagovať na komentáre druhých.
iamcool.sk - priddávanie komentárov

Možnosť pridať komentár na iamcool.sk

  • Budete vidieť v profile autora alebo lektora okrem profilovej fotografie, krátkeho bia autora, jeho štatistík a kurzov, aj linky na jeho sociálne siete, ak ich má pridané.
iamcool.sk - profil autora/lektora

Možnosť vidieť linky na sociálne siete autora/lektora.

  • Možnosť nastaviť si zasielanie newslettera pomocou tagov a kategórií a tiež možnosť byť informovaní o pridaných článkoch alebo kurzoch jednotlivých autorov a lektorov.
iamcool.sk - nastavenie newslettera

iamcool.sk - nastavenie newslettera pomocou tagov a kategórií

iamcool.sk - nastavenie newslettera

iamcool.sk - nastavenie newslettera, možnosť sledovania autora/lektora

  • Možnosť pridávať obsah formou článkov, vďaka ktorým si môžete budovať o sebe povedomie a získavať kvalitné linky na svoj blog, stránky alebo e-shop. Môžu to využívať aj PR agentúry v prípade, že pôjde o plne hodnotný obsah pre čitateľa (posúdi editor alebo administrátor).

 

  • Tiež možnosť pridávania kurzov, ktorými si okrem budovania svojej značky a odovzdávania vašich vedomostí nám ostatným môžete začať zarábať. Pridávať kurzy môžu aj spoločnosti živiace sa školeniami, kurzami a workshopmi, ktoré takto môžu zvýšiť počty účastníkov (za sprostredkovanie predaja si účtujeme 20% z ceny kurzu). 

 

iamcool.sk - pridávanie článkov a kurzov

iamcool.sk - pridávanie článkov a kurzov

Video návod s registráciou a vyplnením profilu

 

Ako sa teda zaregistrovať a vyplniť si svoj profil v prípade, že budete chcieť prispieť svojím obsahom vo forme článkov alebo kurzov nájdete nižšie vo video návode, ktorý som pre vás pripravil.
V prípade, že sa vám môj video návod bude páčiť, môžete mu dať pod videom palec hore, alebo sa môžete prihlásiť na odber nášho YouTube kanálu iamcool.sk a budete tak medzi prvými informovaní o nových videách, ktoré budeme pridávať.

Ďakujem, že ste si video pozreli a prihlásili sa na odber nášho YouTube kanálu iamcool.sk.

4
Super článok
4
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť