Ako pridať článok na iamcool.sk

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

V minulom článku Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk som pre vás pripravil video návod Registrácia a profil na iamcool.sk. Pre všetkých, ktorí plánujete pridávať obsah formou článkov, vďaka ktorým si môžete budovať o sebe povedomie a získavať kvalitné linky na svoj blog, stránky alebo e-shop som tentokrát pripravil video návod Pridanie článku na iamcool.sk. Video návod vám ukáže ako vytvoriť článok a následne, ako pomocou blokov na to určených pridáte vami vytvorený obsah na portál iamcool.sk. Nebudem tu rozpisovať bod po bode jednotlivé kroky, nakoľko už v minulosti sme pre vás vytvorili Príručku autora, kde nájdete celý postup podrobne rozpísaný. Tiež tam nájdete aj nižšie priložený video návod.

 

Pred tým, ako si pozriete video návod, by som vám rád odporučil prečítať si aj nasledovné články:

 

Prečo písať články pre iamcool.sk

Prečo sa registrovať na Iamcool.sk

Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk

 

Všetko ostatné na pridanie článku nájdete v spomenutej Príručke autora a nižšie vo video návode, ktorý má dĺžku 20 minút, tak dúfam, že dopozeráte až do konca ;-). Ak by ste mali na mňa akúkoľvek otázku, neváhajte mi ju položiť dole do komentáru alebo na našom YouTube kanály pod video návodom do komentáru. Ak sa vám video návod bude páčiť, tak budem rád za palec hore, prípadne sa prihláste na odber nášho YouTube kanálu. Budete mať naše videá, ktoré budeme postupne pridávať, ako prvý.

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Peter Rakvica Peter Rakvica
Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí prostredníctvom blogu InvestičnýBlog.sk.

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Prostredníctvom svojich spoločností prevádzkujem informačno-technologický portál pda.sk, internetový obchod eshop.pda.sk s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom, windows mobilom, internetový obchod s drahými kovmi a briliantmi zlatestriebro.sk a internetový obchod susenemaso.sk s výdatnými a zdravými pochúťkami.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť