A je to tu! Kurzy na iamcool.sk

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurzy na iamcool.sk

Dočkali sme sa! Projekt iamcool.sk sa oficiálne dostáva do svojej druhej fázy, ktorá má priniesť užívateľom, ktorí niečo vedia možnosť pridať kurz a stať sa lektorom. Na druhej strane je to príležitosť vzdelávať sa za prijateľnú cenu a zároveň si užívať osobný prístup lektora. 

 

Odo dnes môžete oficiálne vyhlásiť svoj prvý kurz a stať sa tak lektorom. Odovzdávať svoje znalosti, vedomosti, skúsenosti a zručnosti ďalším ľuďom, ktorí to potrebujú a majú záujem sa vzdelávať a pracovať na sebe. V neposlednom rade si prostredníctvom kurzov zarobiť aj nejaké to EURo. Aby sme vám novým lektorom uľahčili pridávanie kurzov, spracovali sme pre vás "Príručku lektora", kde nájdete presný postup a popis ako kurz pridať.

 

Novým cool lektorom pomôžeme ich kurz spropagovať prostredníctvom stránky iamcool.sk a sociálnych sietí Facebook, Google+ a Twitter.

 

Svoje kurzy môžete podporiť aj článkami na iamcool.sk, čo vám môže priniesť lepšie spropagovanie kurzu. Ak sa chcete dozvedieť, ako úspešne publikovať články na iamcool.sk, prečítajte si príručku autora, ktorú sme pre vás pripravili.

Touto cestou by som sa chcel zároveň poďakovať všetkým autorom, Silvia Lesayová, Peter Čelko, Miroslava Čechová, Margaréta Koklesová, Mário Filo, Barbora Lušňáková, Michal Tomek, Martina Trepáková, Alexandra Štellmachová za ich doterajšie príspevky vo forme článkov. Verím. že neostane len pri pridávaní článkov ;-).

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.

Iamcool.sk si bude účtovať províziu v hodnote 20% z ceny kurzu každého sprostredkovania predaja kurzu. Dobrou správou ale je, že až do septembra 2014 dostane lektor celú cenu kurzu a iamcool.sk sa tak vzdáva všetkých provízií v prospech lektorov. Najlepší čas pre vyhlásenie vášho kurzu je práve teraz! 

 

Kurzy ale nie sú poslednou fázou projektu iamcool.sk. Do budúcna sa môžete tešiť na možnosť ponúknuť návštevníkom iamcool.sk aj vaše služby, copywriting alebo cool fotobanku. A my v iamcool.sk sa už tešíme na vaše prvé kurzy, prvých lektorov a hlavne spokojných absolventov vašich kurzov.

13
Super článok
13
0
0
Nič moc
O autorovi
Lukáš Mikulaško Lukáš Mikulaško
Som online podnikateľ a marketér.

Momentálne rozbieham digitálnu agentúru ContentPress

Zaujímam sa o osobný rast, sociálne siete a online marketing.

Napísal som e-book o budovaní osobnej značky "Značka si TY!
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť