Predstavujeme Vám hard-rockovú kapelu VOLUME z Trenčína

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Členovia kapely VOLUME

Kapela VOLUME je kapela možno ako každá iná. A možno nie.

 

V roku 2013 sa títo chalani z Trenčína rozhodli, že sa pokúsia ponúknuť hudobnej scéne aj niečo zo seba. Začali prichádzať prvé piesne v štýle hard-rocku z 80-tych rokov spolu s prvkami moderných kapiel.

 

VOLUME si vybrali trošku ťažšiu cestu a rozhodli si nahrať prvý album naozaj po svojom.

 

Prvý album s názvom EXPERIMENT, ktorý nahrávali v spevákovej obývačke na kolene kvôli tomu, aby znel presne tak surovo a neohrabane ako zneli nahrávky kapiel začiatkom osemdesiatych rokov, uzrel svetlo sveta 7. januára 2014.

 

V roku 2014 sa chalani z kapely VOLUME prihlásili do celoslovenskej súťaže kapiel ROCK ME FEST 2014 kde získali výborné prvé miesto.

 

Po tejto udalosti rockeri z VOLUME pridali na obrátkach a v roku 2015 vystúpili s klubovým turné po Slovensku. Turné prinieslo kopec nových fanúšikov, pre ktorých začal vznikať druhý album NEVIEM ČO CHCEM. Album nahrávali zase svojpomocne, aby dodržali plán, zvukovo sa odlíšiť od ostatných, a 1.6.2015 bol album vonku!

Členovia kapely VOLUME

Členovia kapely VOLUME: Maroš Krátky - spev a gitara (druhý z ľava), Filip Magala - sólová gitara (tretí zľava), Ján Omelka - basová gitara (štvrtý z ľava), Ľubomír Bobák - bicie (prvý z ľava)

Kapela aktívne koncertuje po celom Slovensku, točí videoklipy a nahráva nové single.

 

Rok 2016 kapela VOLUME začala ďalším turné po Slovensku, v ktorom navštívili Trenčín, Púchov, Prievidzu, Banskú Bystricu, Bánovce nad Bebravou, Bratislavu, Nitru a Žilinu.

 

Už počas turné začali chalani točiť klip k poslednému singlu z druhého albumu NEVIEM ČO CHCEM. Videoklip k songu zastrešil portál rocker.sk a spoločnosť MANDRA, s.r.o., mandra.sk (prevádzkovateľ portálu iamcool.sk), aby získali čo najviac nových fanúšikov.

 

Na sviatok práce 1. mája 2016 o 20:00 hod. teda uzrie svetlo sveta najnovší počin video klip k pesničke Sťažnosť (nájdete pod článkom) od tejto party z Trenčína.

 

Podľa slov chalanov sa rozhodne nechystajú odpočívať.

 

Spevák a gitarista Majo povedal:

Sme veľmi radi, že môžeme ponúknuť ďalší počin z našej dielne! Nemusíte sa ale vôbec báť, že po nás ostane ticho. Už v týchto dňoch vznikajú nové songy k plánovanému EP-čku a následne potom vypustíme už tretí album a ďalšie turné!

 

Podporujte mladé kapely ako my. Každá jedna kapela má čo ponúknuť. Mnoho kapiel možno ešte viac ako naše Slovenské hviezdy. Robíme len to čo nás baví a neplánujeme s tým prestať pokiaľ budeme vládať! 

Tak čo, podporíte aj vy túto kapelu?

 

6
Super článok
6
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Tomáš Karľa
Tomáš Karľa, 25.12.2021 o 21:09
https://www.metalmania-magazin.eu/category/kapely/v/volume/ - Recenzie všetkých albumov, rozhovory s Mayom
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť