Predstavujeme Vám hard-rockovú kapelu VOLUME z Trenčína

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Prezentačné zručnosti - ako prezentovať s úspechom"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz ,,Základy podnikania 2015,,
Individuálne, Banská Bystrica
Gábor Hulitka
Členovia kapely VOLUME

Kapela VOLUME je kapela možno ako každá iná. A možno nie.

 

V roku 2013 sa títo chalani z Trenčína rozhodli, že sa pokúsia ponúknuť hudobnej scéne aj niečo zo seba. Začali prichádzať prvé piesne v štýle hard-rocku z 80-tych rokov spolu s prvkami moderných kapiel.

 

VOLUME si vybrali trošku ťažšiu cestu a rozhodli si nahrať prvý album naozaj po svojom.

 

Prvý album s názvom EXPERIMENT, ktorý nahrávali v spevákovej obývačke na kolene kvôli tomu, aby znel presne tak surovo a neohrabane ako zneli nahrávky kapiel začiatkom osemdesiatych rokov, uzrel svetlo sveta 7. januára 2014.

 

V roku 2014 sa chalani z kapely VOLUME prihlásili do celoslovenskej súťaže kapiel ROCK ME FEST 2014 kde získali výborné prvé miesto.

 

Po tejto udalosti rockeri z VOLUME pridali na obrátkach a v roku 2015 vystúpili s klubovým turné po Slovensku. Turné prinieslo kopec nových fanúšikov, pre ktorých začal vznikať druhý album NEVIEM ČO CHCEM. Album nahrávali zase svojpomocne, aby dodržali plán, zvukovo sa odlíšiť od ostatných, a 1.6.2015 bol album vonku!

Členovia kapely VOLUME

Členovia kapely VOLUME: Maroš Krátky - spev a gitara (druhý z ľava), Filip Magala - sólová gitara (tretí zľava), Ján Omelka - basová gitara (štvrtý z ľava), Ľubomír Bobák - bicie (prvý z ľava)

Kapela aktívne koncertuje po celom Slovensku, točí videoklipy a nahráva nové single.

 

Rok 2016 kapela VOLUME začala ďalším turné po Slovensku, v ktorom navštívili Trenčín, Púchov, Prievidzu, Banskú Bystricu, Bánovce nad Bebravou, Bratislavu, Nitru a Žilinu.

 

Už počas turné začali chalani točiť klip k poslednému singlu z druhého albumu NEVIEM ČO CHCEM. Videoklip k songu zastrešil portál rocker.sk a spoločnosť MANDRA, s.r.o., mandra.sk (prevádzkovateľ portálu iamcool.sk), aby získali čo najviac nových fanúšikov.

 

Na sviatok práce 1. mája 2016 o 20:00 hod. teda uzrie svetlo sveta najnovší počin video klip k pesničke Sťažnosť (nájdete pod článkom) od tejto party z Trenčína.

 

Podľa slov chalanov sa rozhodne nechystajú odpočívať.

 

Spevák a gitarista Majo povedal:

Sme veľmi radi, že môžeme ponúknuť ďalší počin z našej dielne! Nemusíte sa ale vôbec báť, že po nás ostane ticho. Už v týchto dňoch vznikajú nové songy k plánovanému EP-čku a následne potom vypustíme už tretí album a ďalšie turné!

 

Podporujte mladé kapely ako my. Každá jedna kapela má čo ponúknuť. Mnoho kapiel možno ešte viac ako naše Slovenské hviezdy. Robíme len to čo nás baví a neplánujeme s tým prestať pokiaľ budeme vládať! 

Tak čo, podporíte aj vy túto kapelu?

 

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť