Portál pre začínajúcich aj skúsenejších investorov

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Skoro každý človek chce zarobiť čo najviac peňazí a zveľadiť svoj majetok. No v tomto prípade platí staré známe ,,začiatky sú ťažké“.

 

Skvelou vecou pre začínajúcich investorov sú rôzne portály – napr. Trade-info.sk. Na internete pôsobí od roku 2020. Jeho vlastníkom je česká firma Almina Corp a.s..

 

Prvé, čo si návštevník všimne je jednoduchý a prehľadný dizajn. Nachádza sa tu všetko, čo začínajúci investor potrebuje:

 

  • Novinky a analýzy, prehľad a recenzie brokerov, veľký zoznam licencovaných spoločnosti, články o obchodovaní a veľmi užitočnou je aj sekcia Podvody a varovania

 

Mladších používateľov bude pravdepodobne zaujmú aj články o kryptomenách. Nájdete tam ich všeobecnú charakteristiku a taktiež novinky z tejto oblasti.

 

Okrem investorov – začiatočníkov môžu tento web využívať aj tí skúsenejší. Tí ocenia hlavne novinky zo sveta ekonómie a financií, poprípade vyššie spomenuté podvody a varovania.

 

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Tomáš Karľa Tomáš Karľa
Autor Metalmania-Magazínu, občasný copywrighter a amatérsky fotograf. Bližšie info o mojej činnosti nájdete na tomto odkaze:
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť