Overovač oprávnenosti na získanie grantov

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.

Ak chcete žiadať o granty a dotácie z eurofondov, musíte najskôr splniť určité podmienky. Prvým krokom je splniť základné formálne kritériá žiadateľa.

 

V druhom rade treba zistiť, či je váš projektový zámer vhodný pre konkrétnu výzvu, resp. či je váš projekt oprávnený na základe podmienok, ktoré stanovuje konkrétna výzva. Inak povedané, kľúčom k získaniu grantu je – byť oprávneným žiadateľom s oprávneným projektom. Keď zistíte, že spĺňate podmienky, zostáva vám vypracovať dobrú projektovú žiadosť.

 

S čím vám vieme pomôcť?

 

So všetkými krokmi, ktoré sú spomenuté vyššie vám vie GrantExpert pomôcť. S prvým krokom dokonca bezplatne a v priebehu niekoľkých sekúnd. Na portál GrantExpert sme totiž pridali službu Overovač oprávnenosti, ktorá vyhodnotí základné formálne kritéria oprávnenosti vášho subjektu. Týka sa to podnikateľov, neziskových organizácií a všetkých ďalších subjektov, ktoré majú IČO.

 

Ako to funguje?

 

Overovač vyhodnocuje formálne kritériá oprávnenosti žiadateľa. Čím viac týchto formálnych podmienok alebo kritérií splníte, tým lepšie je váš subjekt pripravený získať grant. Nesplnenie jednej alebo viacerých podmienok môže viesť k vylúčeniu žiadateľa z procesu hodnotenia jeho žiadosti o grant. Celé to funguje veľmi jednoducho. Zaregistrujte sa a Overovač oprávnenosti budete mať k dispozícii zadarmo priamo vo svojom profile na portáli. Ak ste zaregistrovaný/á, stačí sa prihlásiť.

 

GrantExpert zisťuje oprávnenosť subjektu na základe vyhodnotenia dát z verejne dostupných zdrojov. Ide o voľne dostupné registre a databázy, ktoré zverejňujú informácie na základe rôznych právnych úprav. Ak spĺňate všetky formálne podmienky, váš rating je 100 %. Ide o percentuálne hodnotenie vašej pripravenosti pre grant alebo dotáciu. Overovač oprávnenosti vám zároveň ukáže, ktoré kritériá ešte musíte splniť, aby bola vaša šanca získať grant čo najvyššia.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Grantexpert Grantexpert
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť