Vytvorte si zo svojho príbytku útulný domov plný pohodlia, bezpečia a tých najkrajších spomienok

Blížiace sa kurzy

Každý z nás túži po pokojnom rodinnom živote, po dokonalej rodine, po šťastí a spokojnosti. Súčasťou toho je aj prostredie, v ktorom žijeme so svojimi najbližšími. Stará múdrosť hovorí, ako si kto ustelie, tak bude spať. Platí to aj o zariaďovaní našich domácností, bývania. Máme svoje predstavy, sny, túžby, ktoré si chceme plniť. A určite to nie je nemožné. Vo svojom dome či byte sa chceme všetci cítiť čo najpríjemnejšie a vytvoriť čo najlepšiu atmosféru pre svojich blízkych i priateľov. Môžeme to dosiahnuť napríklad aj výberom vhodného zariadenia, doplnkov či praktických vecí, aby sa celá naša rodina cítila doma bezpečne.

 

 

Stavte na pohodlnú a praktickú rozkladaciu pohovku

 

 

Občas poznáme všetci ten pocit, keď prídeme domov unavení z práce alebo zo školy a jediné, po čom v tej chvíli túžime, je poriadny oddych, hoci len na pár minút, ale aj to nám niekedy pomôže nabrať potrebnú silu. Jednou z možností, ako si oddýchnuť a zrelaxovať, môže byť aj pohodlná rozkladacia pohovka, ktorá nám určite zaručený odpočinok poskytne.

Súčasné trendy ponúkajú bohatú škálu modernýchštýlových rozkladacích pohoviek, ktoré splnia svoj účel. Nájdu svoje praktické využitie aj v prípade menšieho bytu alebo keď k nám príde návšteva, aby mala kde prespať. Jednoducho pohovku rozložíme a pokojne sa na nej vyspia minimálne dvaja ľudia, samozrejme, záleží na veľkosti pohovky.

 

 

Zážitky

Zaznamenávajte si svoje cestovateľské zážitky

 

 

Niekto si vedie denník, iný píše knihu, ďalší sa rád delí o svoje dobrodružstvá a príbehy s priateľmi. A sú aj takí, ktorí si chcú svoje cestovateľské zážitky uchovať inou formou, napríklad prostredníctvom máp na stenu. Ide o veľmi šikovnú, zaujímavú formu spomienok na všetky pekné chvíle, ktoré prežijeme či už vo svojej krajine, alebo v zahraničí.

 

Je to jeden zo spôsobov, ako si navždy uchovať v pamäti spomienky na všetky zážitky z dovoleniek s našimi blízkymi či priateľmi. Môžeme si vyberať mapy na stenu z rôznych veľkostí, tvarov, farebných prevedení, aby ladili s miestnosťou, v ktorej budú „kraľovať“.

 

Jednoducho si mapu prilepíte alebo zavesíte na stenu a pomocou farebných špendlíkov si môžete označiť jednotlivé krajiny, štáty, mestá, ktoré ste navštívili. Alebo vám mapa môže poslúžiť aj ako učebná pomôcka pre vaše deti. Fantázii sa medze nekladú, na aký účel mapy na stenu využijete, to je iba na vašom rozhodnutí.

 

 

Bezpečné i praktické

 

 

Keď si zútulníme svoj príbytok, potom väčšinou príde na rad aj otázka bezpečia. Najmä, ak máme malé deti. Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie a súčasťou toho je aj jeho bezpečie. Vieme veľmi dobre, že niekedy stačí sekunda na to, aby sa stalo nešťastie, ktorému možno predísť napríklad obyčajnou maličkosťou, ktorou sú zarážky dverí.

 

Okrem toho, že zaistia bezpečie, majú aj praktický účel, dvere môžeme mať otvorené do miestností počas celého dňa, nemusíme ich stále otvárať a zatvárať. A čo sa týka bezpečia našich detí, ak by sa aj v zápale hry „pozabudli“, je veľmi malá pravdepodobnosť, že im ublížia neustále zatvárajúce sa dvere, ak ich zabezpečíme kvalitnou zarážkou. Môžeme ju zladiť aj s danou izbou – do detskej izby sa bude hodiť napríklad zarážka dverí v tvare nejakého zvieratka, ktoré určite poteší aj naše ratolesti.

 

 

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť