Uvažujete nad drevostavbou?

Drevodom od VIDA DOMY

Rozdiely medzi klasickými murovanými domami a drevostavbami určite existujú a nie sú nepodstatné. Jednou z najväčších výhod drevostavieb je napríklad rýchlosť výstavby.

 

Drevostavby od firmy VIDA DOMY je možné v hrubej stavbe odovzdať už v priebehu niekoľkých málo týždňov od začatia prác. Tu je potrebné upozorniť že základová doska musí byť už pripravená. Podľa potrieb a želaní zákazníka je možné odovzdať stavbu či už v podobe hrubej stavby alebo ďalších stupňov dostavania domu teda v podobe holodomu alebo aj kompletnej stavby na kľúč. V takomto prípade stačí zariadiť dom nábytkom a môžete sa sťahovať.

 

Samozrejmosťou pri dnešných moderných montovaných domoch sú vynikajúce tepelno izolačné vlastnosti. V takomto prípade stačí na vyhriatie obývačky v prechodnom období aj biokrb na bioalkohol. Viacero klientov tiež oceňuje ekologickosť výstavby a následného bývania v takto zhotovených domoch. Samozrejmosťou je dosahovanie dnes požadovaných štandardov v oblasti úspory energie. Možné vyhotovenie je v podobe nízkoenergetických domov ako aj nové štandardy podľa prijatej normy a to ultranízkoenergetické domy. V týchto prípadoch je potrebné uvažovať už aj nad rekuperáciou tepla prípadne využitím obnoviteľných zdrojov energie pre zásobovanie domu.

 

Pre záujemcov a odovzdanie hrubej stavby je dôležitou etapou výber dodávateľa stavebných materiálov pre dokončenie domu. Stabilným partnerom v tomto je predajca vasestavebniny.sk Ponuka firmy obsahuje všetko potrebné pre stavebné firmy ako aj domácich kutilov. Samozrejmosťou sú iba overení dodávatelia a výrobcovia stavebných materiálov.

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť