Prečo každá žena občas potrebuje dobrého inštaletéra a čo je to krtkovanie?

Blížiace sa kurzy

Poznáte to milé dámy, keď sa naozaj ponáhľate a zrazu Vám ako naschvál prestane fungovať vodovodná batéria, ani tá toaleta nesplachuje, ako kedysi či Vaša vaňa sa napĺňa vodou aj bez toho, aby ste ju zaštupľovali? V týchto prípadoch, je najlepšie riešenie zavolať inštalatéra, ktorý rozozná krížový skrutkovač od vrtáku.

 

Prečo sú inštalatérske práce jednými z najvyhľadávanejších na trhu?

 

Množstvo ľudí by chcelo zarábať veľa, no nezapotiť sa alebo sa nebodaj zašpiniť. Vďaka týmto ľuďom sa otvorila cesta inštalatérov, ktorí radi pomáhajú bežným ľuďom riešiť bežné „domáce“ technické závady. Riešiť medzimanželské hádky či zlé výsledky Vašich detí v škole síce nevedia, no to, v čom sú jednotka sú kvapkacie batérie, zle odtekajúci odtok vody či nesplachujúca toaleta. Každý z nás už minimálne raz v živote volal inštalatéra, keď sa mu v domácnosti vyskytol jeden z vyššie uvedených príkladov. Čo tým chceme povedať? Inštalatéra či krtkovača potrebuje každý z nás aspoň raz za život.

 

S čím Vám vie taký inštalatér pomôcť?

 

Zameranie inštalatérov je pomerne široké. Ponúkajú Vám čistenie upchatých odpadov alebo viac známe pod pojmom „krtkovanie“, výmena ventilov, pripojenie a montáž umývačky riadu, pripájanie a montáž pračiek, oprava WC či odstránenie vodného kameňa. Ďalej Vám vedia pomôcť aj s rôznymi výmenami, ako je výmena plavákov, ventilov, hadíc, batérii či sifónov a termostatických hadíc. Taktiež Vám vedia namontovať sprchový set či zabezpečiť údržbu sifónov a mnoho ďalšieho. To znamená, že keď sa Vám pokazí v domácnosti čokoľvek spojené s vodou, sú tou správnou voľbou!

 

Čo je to krtkovanie?

 

Krtkovanie je slangový názov pre čistenie odpadov. Na východe to poznajú aj pod prebíjaním odpadov. Ide o odborné mechanické čistenie kanalizácie, ktoré vykonávajú špecializované firmy účinnými metódami, ktoré sú šetrné nie len k samotnému potrubiu, ale aj k Vašej peňaženke. Vďaka výbornému mechanizmu „krtka“ majú odborníci havarijnej služby lepší prístup k rôznym záhybom či ťažko dostupným miestam, ktoré sa v odpadovom potrubí nachádza. Táto technika krtkovania odpadu sa stala za posledné roky veľmi populárnou a to najmä kvôli tomu, že šetri čas a rovnako aj životné prostredie. V prípade, ak zaznamenáte akékoľvek upchatie odpadu, nenechávajte nič na náhodu a zavolajte si na to profesionálov, ktorí tento problém vyriešia rýchlo a najmä odborne a kvalitne.

Krtkovanie odpadov

Krtkovanie a čistenie upchatých odpadov

2
Super článok
2
0
0
Nič moc
O autorovi
Ján Struhár Ján Struhár
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť