Dodajte interiéru šmrnc doplnkami

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško

Rôzne dekorácie a doplnky dokážu interiér premeniť k nepoznaniu. Nepodceňujte ich silu – vankúše, vázy, prehozy alebo obrazy priestor zútulnia a vytvoria tú pravú domácku atmosféru.

 

Neprežeňte to s množstvom

 

Doplnky a dekorácie sú skvelým a lacným spôsobom, ako osviežiť svoj domov dodať mu trochu šmrncu. Stačí pár obrazov, fotiek, vankúše či prehozy na posteľ, ktorými dodáte interiéru trochu farby. Výhodou je, že doplnky môžete obmieňať a napríklad si kúpiť viacero povlakov na vankúše na jar, leto, jeseň aj zimu. Vždy tak doma vytvoríte príjemnú sezónnu atmosféru.

 

Doplnky sú super, ale radšej dajte prednosť kvalite nad kvantitou. Stačí aj zopár kúskov, ktoré budú hrať prím. Poobzerajte sa napríklad, či nemáte v okolí šikovného dizajnéra a nakúpte uňho – získate tak originálny kúsok do interiéru a ešte aj podporíte domáce talenty.

Heureka

Pozor na rozmery

 

Veľké doplnky priestor rýchlo zaplnia, preto ak túžite po tom krásnom veľkom obraze, dobre si premyslite, či vo vašom interiéri nebude pôsobiť ako päsť na oko. Najmä menšie priestory by mohli s veľkými doplnkami pôsobiť príliš preplnene. Zamyslite sa preto aj nad rozmermi miestnosti aj tým, čo v nej už máte.

 

Kombinujte farby aj materiály

 

Ak si trúfate na výraznejšie farby, trendy sú fľašková zelená aj fialová. Výrazné farby a materiály vzbudia v hosťoch záujem a napovedia čo to o majiteľovi. Pozor ale aby to u vás nevyzeralo ako v cirkuse. Ale ak si s farbami neviete rady, poproste o pomoc odborníka, alebo sa držte neutrálnych farieb. Kombináciou dreva a teplých farieb napríklad so šedou látkovou sedačkou nič nepokazíte. Tiež biela a pastelové tóny sú večné.

 

Zjemnite priestor

 

Trochu šmrncu a tepla domova dodajú interiéru napríklad koberce, ale tiež sviečky a prírodné prvky ako kvety alebo kamene. Zabúdať nesmieme ani na dekoračné vankúše. Skvelým a praktickým doplnkom sú napokon aj svietidlá – stojace lampy osvetlia miesto na čítanie a vytvoria príjemnú atmosféru pre romantický večer.

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Admin iamcool.sk Admin iamcool.sk
Buď aj ty autorom, buď cool. Vďaka kvalitnému obsahu, ktorý bude pre čitateľov prínosný si môžete vybudovať meno a osobnú značku.

Každý, kto niečo vie, to môže naučiť ďalších. Stačí vyhlásiť kurz, určiť minimálny počet účastníkov, určiť si cenu za svoj čas a know-how.
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť