Levitácia ruky v hypnóze

Blížiace sa kurzy

V tomto videu môžete vidieť demonštráciu hypnotickej levitácie ruky. Napriek tomu, že našimi rukami hýbeme na vedomý pokyn, naše nevedomie zapája všetky svaly tak, aby vznikol pohyb. To znamená, že naše nevedomie vie ako hýbať našimi rukami bez toho, aby sme na to museli vedome myslieť. Levitácia patrí medzi základné hypnotické fenomény a využíva sa na ratifikovanie hypnotického stavu.

 

Taktiež ale levitáciu využívam ako spôsob pre terapeutickú zmenu. Pretože takým istým spôsobom ako môžete dosiahnuť levitáciu, môžete dosihnuť zmeny vo svojom živote. Nemusíte sa snažiť vyriešiť svoj problém, pretože ho vie vyriešiť vaše nevedomie bez vašej pozornosti. 

 

Nevedomý pohyb ruky, ktorý vidíte na videu je charakterizovaný pomalým pohybom narozdiel od vedomého – normálneho pohybu ruky. Nevedomé pohyby sa vyznačujú tým, že sú pomalé, alebo naopak nesúvislé a trhané.

Originál článku a viac informácií nájdete na: http://tranzformacia.sk/hypnoticka-levitacia-ruky/

1
Super článok
1
0
0
Nič moc
O autorovi
Martin Lajprík Martin Lajprík
Kvalifikovaný hypnoterapeut so špecializáciou na Ericksonovskú hypnoterapiu. Svoje vzdelanie získal v Londýnskej škole British Hypnosis Research and Training School pod vedením svetoznámeho trénera a hypnoterapeuta Stephena Brooksa.

Vďaka jeho práci klienti objavujú silu svojho podvedomia a dokážu dosahovať pozitívne zmeny rýchlo a jednoducho. Pomáha ľuďom prestať fajčiť, schudnúť a dosahovať svoje maximum. Nielen svojou prácou, ale aj knihou Hypnóza: Mýtus búra nepravdivé mýty o hypnóze a približuje verejnosti obrovský potenciál modernej hypnoterapie.

Viac informácií nájdete na http://tranzformacia.sk/
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť