KOMÉTA denný jazykový tábor (7-12 rokov)

Blížiace sa kurzy
Týždeň Rovnováhy na objavuj.com
Individuálne, Online kurz
Martin Lajprík
Začíname blogovať
Individuálne, Košice, Michalovce
Lukáš Mikulaško
KOMÉTA denný jazykový tábor

Návrat k pohybu, hre, tancu a prírode. Načúvanie spevu vtákov, šumu lesa a tajnej reči divočiny. Samozrejme aj v cudzom jazyku. Rozprávanie o mytológii. Zážitok v kolektíve a prírode. Budeme venovať pozornosť nášmu zdraviu a úcte k životu. V tábore Vaše dieťa stretne nových kamarátov, predstaví sa a zoznámi, zahrá hry, aj divadielko v cudzom jazyku, naučí sa nové slovíčka. Čakajú nás zaujímavé súťaže a aktivity v areáli školy, kondičný tréning, návšteva lezeckého centra, kúpaliska a detského múzea. V prípade nepriaznivého počasia sa z herne stane tvorivá dielnička, kde budeme kresliť, modelovať a vyrábať masky na záverečný karneval, potom bubnovať, tancovať aj oddychovať pri čítaní lesných rozprávok, no a nakoniec sami rozprávať príbehy. Na záver si môžeme opekať pri ohníku, a fotografovať sa s kamošmi a rodičmi.

 

Tešia sa na Vás: LUCY a DANITO. V prípade záujmu sa môžete prihlásiť telefonicky 0905194093, emailom: dennytabor.lucy@gmail.com, alebo vyplnením nezáväznej  Prihlášky 

 

KOMÉTA denný jazykový tábor pre deti od 7 do 12 rokov  v dňoch 11.07. až 15.07. 2016 .. (08:00 až 16:30)  Miesto: Areál ZŠ Nevädzová 2, Bratislava  Prihláška

 

Pedagógovia: LUCY (Mgr. Lucia Ďurdinová, učiteľka anglického jazyka na ZŠ)  DANITO (Daniel Godány, anglický/španielsky jazyk, tanec a rytmika).

 

V cene je zahrnutá strava (obed, olovrant), pitný režim, cestovné, vstupné, učebné materiály, lektori Anglického a Španielskeho Jazyka, výučba jazyka v rozsahu 15 hodín, sprievodný program. Nie je zahrnuté úrazové poistenie.

Nižšia cena do 15.05. - predpredaj 105 € komplet - na mieste 25 € / za každý deň jednotlivo. Ďalšia zľava 10 % - súrodenci - klienti Go-Dany.sk  - klienti Flamenco.sk.

V prípade záujmu sa môžete prihlásiť telefonicky 0905194093, emailom: dennytabor.lucy@gmail.com, alebo vyplnením nezáväznej Prihlášky.

Účastnícky poplatok môžete zaplatiť v plnej sume osobne po príchode na mieste, alebo v zľavnenom predpredaji online: http://kometa.eventbrite.co.uk  alebo prevodom na účet: SK8309000000000010698967 

 

Pri platbe v hotovosti akceptujeme aj lokálnu menu BRATISLAVSKÝ ŽIVEC aj REMEDIOS GIFT VOUCHER. Zároveň, pripravte si prosím pre nás kópiu zdravotného preukazu dieťaťa, alebo údaje o poistení. 

 

Našim cieľom je interaktívne a zážitkovo uspokojovať potreby študentov každého veku. S nami získate nové zručnosti, nových priateľov, nový pohľad na svet, novú inšpiráciu. V prirodzenom rytme, hrdo a s ľahkosťou podáte svoj životný jazykový výkon. Všetko je to o ľuďoch. Takéto ste ešte nezažili. 

 

Ďakujeme, že o nás dáte vedieť :) www.go-dany.sk  

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Daniel Godány Daniel Godány
Tanečný a Jazykový Pedagóg. Nadhľad, humor a irónia dávajú jeho aktivitám punc ležérnej bohémskosti, pohodovej vágnosti, a nenútenej rebélie. Pôsobenie v Španielsku i na Slovensku z neho urobili to, čím je dnes. Profesionálne sa venuje vyučovaniu anglického, španielskeho a slovenského jazyka, vyučovaniu flamenca, taktiež umeleckému písaniu a prekladaniu. Absolvoval pedagogické tréningy v rámci 3 ročnej stáže v Španielsku, a následnej 6 ročnej praxe s jazykovým vzdelávaním v medzinárodnom korporátnom prostredí.Momentálne učí pod vlastnou značkou vo vlastnej jazykovej škole. Aj cez Skype :)
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť