Jednoduchý spôsob ako urobiť to správne rozhodnutie

Blížiace sa kurzy

Išli ste do obchodu. Kúpili ste si skvelú vec! Hneď ako ste ju uvideli, museli ste ju mať! Spočiatku ste šťastní, nadšení novou vecou. ALE. Prichádzate domov a zrazu si uvedomujete ohromnú cenu, ktorú ste zaplatili. Prichádzajú otázky:

Môžem si to vlastne dovoliť? Nebola to chyba? Potrebujem to vôbec?

Jednoduchý spôsob ako urobiť to správne rozhodnutie

Už vieš ako sa rozhodneš?

Zažili ste niečo podobné?

 

A je to rovnaké aj pri vašich rozhodnutiach v živote? Váhate pri rozhodnutiach? Dám výpoveď. Alebo radšej počkám? Začnem nový projekt? Rozvediem sa? Začnem nový vzťah? Presťahujem sa. Investujem. Alebo nie?

 

Rozhodli ste sa a neskôr prišli výčitky?

 

Je to v poriadku. Pochybnosti sú normálne. Zmätok, nervozita a vyčerpávajúce analýzy. Áno, to sprevádza veľké rozhodnutia.

Chcete radu? Uľahčite si to. Postavte pred seba len dve možnosti.

 

1.Nie, toto nie je to správne

 

Máte dôvody, ktoré vás presviedčajú o tom, že to nie je správna voľba? Viete, že to je pravda? Cítite vo svojom srdci, že toto nie je to, čo ste chceli? Tak prestaňte. Začnite robiť niečo iné. Vydajte sa iným smerom, vráťte sa. Hlavne sa už prestaňte trápiť a prešľapovať na mieste.

 

2. Áno, niekde v sebe viem, že toto chcem!

 

Viete vo svojom srdci, že to, ako ste sa rozhodli je váš osud? Veríte tomu, že to skrátka musíte spraviť? Ak ste o tom presvedčení, odhoďte pochybnosti a choďte smelo za svojim cieľom! Pokiaľ idete za hlasom svojho vnútra, za svojim poslaním, napriek tomu, že je cesta kľukatá, je vaša. Vystrite sa, usmejte sa, verte si a choďte ďalej!

 

Sloboda spočíva vo vašej odvahe.

5
Super článok
5
0
0
Nič moc
O autorovi
Martin Lajprík Martin Lajprík
Kvalifikovaný hypnoterapeut so špecializáciou na Ericksonovskú hypnoterapiu. Svoje vzdelanie získal v Londýnskej škole British Hypnosis Research and Training School pod vedením svetoznámeho trénera a hypnoterapeuta Stephena Brooksa.

Vďaka jeho práci klienti objavujú silu svojho podvedomia a dokážu dosahovať pozitívne zmeny rýchlo a jednoducho. Pomáha ľuďom prestať fajčiť, schudnúť a dosahovať svoje maximum. Nielen svojou prácou, ale aj knihou Hypnóza: Mýtus búra nepravdivé mýty o hypnóze a približuje verejnosti obrovský potenciál modernej hypnoterapie.

Viac informácií nájdete na http://tranzformacia.sk/
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť