Doučovanie pre každého

  • 05.11.2015
  • Bartov
  • 0
  • 2838
  • 0
  • 0
Blížiace sa kurzy

Najlepšie doučovanie!

 

Hľadáte doučovanie jazykov, kde ste vy ten najdôležitejší? My vám také ponúkame, naučíme každého jazyk, kto sa chce niečo naučiť a má cieľ čo by chcel vedieť.

 

Doučovanie angličtiny

 

Učíme a doučujeme angličtinu deti, žiakov, študentov, dospelých aj seniorov, pripravíme vás na všetky typy skúšok, učíme individuálne aj skupiny, každému študentovi pripravíme plán výučby, kde zistíme ako sa dajú učiť frázy alebo aj ťažšie výrazy.

 

Doučovanie nemčiny

 

Ponúkame individuálne aj skupinové kurzy nemčiny pre všetky vekové kategórie, učíme deti aj dospelých, robíme individuálne aj skupinové kurzy. Ukážeme vám ako sa dá naučiť nemčina rôznymi spôsobmi, kde vy si vyberiete ten váš najlepší spôsob, ktorým sa učíte najlepšie.

 

Doučovanie slovenčiny

 

Výučba a doučovanie slovenčiny a literatúry pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravíme vás na maturitu, testovanie 9, písomky a pripravíme vás na prijímacie pohovory na školy, učíme tiež slovenčinu pre cudzincov od úplných začiatočníkov až po konverzáciu.

 

Doučovanie ruštiny

 

Skúsení učitelia vás naučia po rusky, frázy, konverzáciu aj rozprávať a komunikovať na rôzne situačné témy. Učíme ľudí, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazyku ale aj tých čo chcú začať od základov.

 

Doučovanie arabčiny

 

Lekcie arabčiny pre každého, kto sa chce naučiť hovoriť a hlavne rozumieť tomuto krásnemu jazyku, učíme všetky vekové kategórie, tiež vám ponúkneme veľké množstvo študijných materiálov, ktoré vám pomôžu naučiť sa lepšie jazyk

 

Doučovanie francúzštiny       

 

Špeciálny kurz francúzštiny pre každého, kto sa chce naučiť hovoriť a rozumieť tomuto jazyku, učíme to čo neviete a nie to čo už dávno viete.

 

Doučovanie taliančiny

 

Kurz všeobecnej taliančiny individuálnou aj skupinovou formou, naučíme vás frázy pre bežný život. Tiež vás pripravíme na prácu do zahraničia.

 

 

Viac o nás na stránke http://www.filip-en.eu

0
Super článok
0
0
0
Nič moc
O autorovi
Bartov Bartov
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Blížiace sa kurzy
Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť