7 dní, ktoré ťa dostanú bližšie k tvojim cieľom

Blížiace sa kurzy
Kurz: "Koučing a self koučing v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "Komunikácia, rétorika a asertivita v praxi života"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Kurz: "SKVELÝ OBCHODNÍK | obchodné zručnosti a psychológia predaja"
Individuálne, Bratislava
Dr. marek Horňanský, mba.
Týždeň rovnováhy

Každý z nás to pozná. Dávame si novoročné predsavzatia, určujeme si ciele, chceme to, alebo tamto. A potom sa vyhovárame, keď sa nás niekto opýta, či sa nám to už podarilo :)

 

Ja viem, že niekedy je náš život podobný so škrečkom, ktorý behá na jednom mieste vo svojom akváriu. Máme veľké sny, ale málo času.

 

Niektorí ľudia sú ale iní. Keď si niečo zaumienia, tak to aj dosiahnu. Vždy a opakovane. A pritom vyzerajú akoby to pre nich bola maličkosť. Poznáš niekoho, kto prestal fajčiť zo dňa na deň? Alebo kto výrazne schudol a nepribral naspäť? Alebo niekoho kto si žije svoj sen? A možno nemusíme ísť ani tak ďaleko, pretože verím, že aj ty si máš za sebou množstvo úspechov.

 

Niekedy je to s tými našimi úspechmi však ako v lotérii. Raz to vyjde a inokedy zasa nie. Častým dôvodom je práve to, že si neuvedomujeme ako to robíme, keď sme úspešní a čo robíme inak, keď zlyhávame.

 

Preto som vytvoril on-line program Týždeň rovnováhy. Opiera sa o znalosti 3. generácie NLP, čo je metóda, ktorá skúma práve ľudí, ktorí sú úspešní v dosahovaní svojich cieľov.

 

"Myslela som si, že je blbosť postupovať podľa nejakej šablóny a tak si vyjasniť vlastné problémy. Na moje prekvapenie niekde okolo tretieho dňa programu som si uvedomila, kde robím chybu."

 

Toto mi po absolvovaní Týždňa rovnováhy napísala pani Alena z BA. Som veľmi rád, že sa zapojila do programu a našla pre seba riešenie. A môžeš aj ty. Stačí sa registrovať a každý deň dostaneš mail, v ktorom ťa bude čakať rozdielna technika a úloha dňa.

 

V programe čerpám z mojich skúseností kouča a preto som do programu vybral také techniky, ktoré nie sú veľmi náročné a môžu fungovať každému. Ja sám ich všetky používam. Niektoré techniky sú moje vlastné, iné sú položené na známych princípoch, ktoré používajú koučovia a terapeuti na celom svete s vynikajúcimi výsledkami.

 

Program Týždeň rovnováhy je teda 7 dňový program, vďaka ktorému máš možnosť nájsť vlastný spôsob ako dosiahnuť svoje ciele. Nejde o teóriu. V kurze je len toľko informácií, koľko naozaj potrebuješ. Zvyšok sú cvičenia a techniky, ktoré robíš samostatne. Kurz ťa postupne prevedie týmito témami

 

1. deň – zosúladenie tela a mysle – Cvičenie Rovnováhy

2. deň – návod na definovanie cieľov, alebo čo vlastne chcem?

3. deň – hľadanie pozitívneho úmyslu, alebo ako premeniť problém na výsledok

4. deň – posúvanie hraníc kreativity – hľadanie nových riešení

5. deň – cvičenie vízie – objavovanie vlastnej vízie, alebo poslania

6. deň – kolektívna inteligencia a môj cieľ

7. deň – hra s presvedčeniami

 

Keď sa po absolvovaní programu pozrieš späť, zistíš, že si mal možnosť vytvoriť si príťažlivé ciele, odhaliť prekážky, ktoré im stáli v ceste a verím, že tvoje dni budú plnšie spokojnosti

 

A ako sa do kurzu zapojiť? Stačí zadať svoj mail, na ktorý ti bude chodiť kurz. Choď na stránku www.objavuj.com a vyplň tam svoje údaje. A nemusíš mať strach, pretože kurz je úplne ZADARMO. Jednoducho sa zaregistruješ a ideš. No a ak by si si to rozmyslel, tak sa jednoducho môžeš odhlásiť.

 

Preto choď na www.objavuj.com a dosiahni svoje ciele!

2
Super článok
2
0
0
Nič moc
O autorovi
Martin Lajprík Martin Lajprík
Kvalifikovaný hypnoterapeut so špecializáciou na Ericksonovskú hypnoterapiu. Svoje vzdelanie získal v Londýnskej škole British Hypnosis Research and Training School pod vedením svetoznámeho trénera a hypnoterapeuta Stephena Brooksa.

Vďaka jeho práci klienti objavujú silu svojho podvedomia a dokážu dosahovať pozitívne zmeny rýchlo a jednoducho. Pomáha ľuďom prestať fajčiť, schudnúť a dosahovať svoje maximum. Nielen svojou prácou, ale aj knihou Hypnóza: Mýtus búra nepravdivé mýty o hypnóze a približuje verejnosti obrovský potenciál modernej hypnoterapie.

Viac informácií nájdete na http://tranzformacia.sk/
Komentáre

Nie ste prihlásený.

Ak chcete pridať komentár, vpíšte svoje prihlasovacie údaje. Systém Vás automaticky prihlási. Ak nemáte konto na iamcool.sk, urobte si krátku registráciu

Najnovšie komentáre
Najčítanejšie články
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť